امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا نباید جن را احضار کنیم ؟
چرا نباید جن احضار کنیم؟
خدمت این دوستان عزیز عرض کنم این طرز فکر که جن غول چراغ جادوست که شما هر آرزویی کردید برآورده کنه کاملا اشتباهه .... اکثر کسانی که من دیدم با اجنه در ارتباط بودن وضع مالی معمولی و حتی فقیرانه ای دارند پس فکر بدست آوردن مادیات از طریق ارتباط با جن رو فراموش کنید ( سخن تمامی اساتید من) . متاسفانه یکی از بدترین اعمال که ضررهای جبران ناپذیری به انسانها وارد می آورد تسخیر جن است و هیچ یک از مجربین این امور چنین کاری را مورد پسند نمیشمارند . فشار های ابتدایی که برای دیدن عالم جن، انسان متحمل میشوند یعنی همان مراقبت ها ، اذکار ، اوراد و اعمال و وحشت و اضطراب اولین ملاقاتها که به علت استرس و حرکت شدید خود در بدن منجر به سکته مغزی و قلبی شده و یا فشار سنگین به سیستم کنترل مغزی باعث معلولیتهای نخاعی میشود . بسیار اتفاق میافتد افراد حالت روانی پیدا میکنند و بد نیست دوستان سری به تیمارستانها و مراکز روانی بزنند ؛ خیلی از مرض هایی که علم پزشکی چاره ای برای علاج آن ندارد و حتی اسمی به بیماری آنها نتوانسته بگذارد به دلیل همین ارتباط با اجنه بوده است . تحلیل قوای فکری ، روحی و جسمی در استمرار ملاقات با اجنه بوجود میاید که نشانه های آنرا شما در بسیاری از احضار کنندگان مشاهده میکنید : رنگ پریده ، حالت عصبی ، تفکرات پست ، بدن های لاغر و نحیف و ... غیر از کسانی که این امور نسل به نسل به آنها رسیده یا ریاضت های بسیار سنگین کشیده اند که البته آنها نیز راحت نیستند و دچار اختلالاتی میشوند .
وروده به دنیای جن کاره آسونی نیست البته در مواردی که خود اجنه تو این کار پیش قدم میشند که یا به دستور و صلاحدید خداوند و یا به صورت اتفاقی که بیشترش به خاطر نا آگاهی شخص بوده انجام میگیرد . در اینجا مثالی براتون میزنم از اشخاصی که با تدبیر و خواست خداوند منان سرنوشتشون با این عالمه پر اسرار آمیخته شده .... خانواده ای رو میشناسم که از وقتی پسرشون زبون باز کرد همیشه از همبازی و شخصی که همیشه همراهش هست حرف میزد که کسی نمیدیدش . یه روز مادر خونه پسر بچه رو حاضر میکرد که به مهمونی ببره پسر بچه به مادرش میگه : مامان ........ رو نمیبریم ( جای خالی اسم اون جن بوده ) که مادره با تعجب مبگه ...... کیه ؟ و پسر هرچی میگه اونها باور نمیکنند تا اینکه پسر بزرگ و بزرگتر میشه و ثابت میکنه که از بچگی چشم برزخیش باز بوده و موجودات عالم غیب رو میدیده . خدا رو شکر اجنه همخونه اونها شیعه بودند وگرنه معلوم نبود که سرنوشت اون پسر چی میشد . و اما دسته دوم که به صورت اتفاقی و نا آگاهانه وارد دنیای اجنه میشند که در قسمت داستانهای واقعی در باب جن که براتون تو سایت گذاشتم چندین داستان ذکر شده ... بنده حقیر با شخصی ارتباط دارم که با آزار رسوندن به یه گربه ( ارتباط جن با گربه رو بعدا مفصل توضیح میدم ) باعث شد زندگیش رو به تباهی بره و اون جن در ابتدا دوستم رو به همه جا رسوند اما در آخر انتقام سختی ازش گرفت ( هیچکس با جن خوشبخت نمیشه ) .
[عکس: p479_jen2.jpg]
اما روی صحبتم با کسانی که هنوز یه ماه نیس با این عالم عجیب و خطرناک آشنا شدند میخوان جن احضار کنند . یکی از اساتید من مثال قشنگی زد ایشون فرمودند : فرض کن بدون دعوت وارد مهمونی خصوصی میشی که همه مهمانها همدیگرو میشناسند و فقط تو اونجا غریبه هستی .... مهمونا چه طور بهت خیره میشند؟ آیا صاحبخونه ناراحت نمیشه ؟ آیا باهات برخورد نمی کنند ؟ ورود به دنیای اونها هم شبیه اینه تازه این بهترین حالته ورود به دنیای اونهاست . بنده حقیر که سالیست در این زمینه فعالیت دارم و هنوز به درجه استادی نرسیدم با اینکه چندین روش احضار مجرب رو از اساتید یاد گرفتم اما هنوزنه اجازه دارم و نه به اون درجه رسیدم که احضار انجام بدم . بر عکس تمامی سایت ها که روشهای احضار رو آموزش میدند ( که البته کامل نیس ) من اصلا قصد اینکارو ندارم چون در مواردی دیدم که یا انجام نشده یا اشتباه انجام شده و شخص احضار کننده دچار مشکلات زیادی شده . تا به حال سایتها و کتب خطی فراوانی روشهای زیادی رو آموزش دادن که هیچ کدوم کامل نیس یعنی برای اینکه یه احضار درست انجام بگیره چند شرط اصلی و شرط فرعی داره که چند نمونه رو عرض میکنم :
1 – روش صحیح و مجرب که توسط اساتید انجام گرفته باشه
2 – ساعات و زمان مناسب
3 – دلیل محکم برای احضار
4 – بخور مخصوص ساعت و زمان مناسب
5 – اذن استاد ( که معمولا استاد بعد از چند ماه آموزش واسطه این ارتباط میشه )
6 – و مهمتر از همه اینکه چه کسی رو احضار کنید ..... و.... و..و
تسخیر جن به این معناست که کسی جن را اسیر کند تا مقصد خود را بوسیله او برآورده سازد و این مانند آن است که غل و زنجیر به گردن کسی بیاندازد و از او بهره برداری نمایند . روشهای متعددی برای احضار و تسخیر جن ذکر شده است : خواندن ادعیه و اوراد مخصوص و تحمل ریاضت های عجیب و غریب از جمله نکات مهم برای تسخیر جن است ولی همه آنها مقدمه و به منظور تسلط بر نفس است . اجنه ای که مورد تسخیر انسانی قرار میگیرند در جامعه جنیان مورد تحقیر واقع میشوند . جن در ابتدا از اینکه به خدمت انسان که اشرف مخلوقات بوده و دارای رتبه وجودی خاص در بین همه مخلوقات است در آمده افتخار میکند اما به مرور زمان ازینکه در بند کشیده شده خسته و معذب میشود و به همین دلیل هر عملی برای رهایی از این ارتباط انجام میدهد . تسخیر جن اغلب اوقات یک عمل دو طرفه است و ضمن اینکه تسخیر کننده بهره میبرد جن نیز سود میبرد به این معنا شخصی که تسخیر کننده است هدفی را دنبال میکند و برای رسیدن به آن از قدرت ، سرعت و نامرئی بودن جن استفاده مینماید اما مسئله به اینجا ختم نمیشود حال در قبال این اعمال و گرفتار بودن در دست انسان جن نیز خواسته هایی دارد که باید توسط تسخیر کننده انجام شود و در غیر اینصورت مورد اذیت و آزار قرار خواهد گرفت دقیقا عین یک معامله دوطرفه . تفاوت تسخیر جن با یک حیوان وحشی همین است که چون جن نیز دارای شعور و اراده است در قبال خدمت رسانی چیزی میطلبد. البته ارتباط با انسان خود باعث قدرت جن و نیرو گرفتن از انرژی ها و عقل انسان است و حتی اگر علنا چیزی را نخواهد که حتما میخواهد بهره خود را برده است و تسخیر کننده بدون اینکه بداند هر روز در حال از دست دادن نیروهای درونی و جسمی خود میباشد.
zed bazi is my life
پاسخ
سپاس شده توسط:
آره از این مورد ها زیاد خوندم...
خودم هم چند باری سعی کردم احضار کنم...
اما موفق نشدم...
اصلا روشی برای احضار نیست...
همش دروغه...dfghdfghdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه مسخره
مگه بیکاریم جن احضارکنیم؟؟؟؟؟
azsx
پاسخ
سپاس شده توسط:
خداوند ارتباط بین انسان و اجنه رو حرام اعلام کرده

و اجنه ای که وارد دنیای انسانها میشوند حتی با ظاهر خوب از نوع کافر هستند چون اجنه شیعه به خاطر اعتقادشون هرگز به بعد

انسانی وارد نمیشن مگر به دستور خداوند که قبلا چند مورد بوده
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
به هر حال من نمی تونم احضار کنم
و سکوت چه زیباست

وقتی می دانی همه دروغ می گویند....
پاسخ
سپاس شده توسط:
مشکلی ندارمdfgh
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
درسته خب ... هر كسى مى تونه الكى بگه كه جن رو احضار كرده ..... دوست عزيز مطلبى كه گذاشتى كاملا درست بود اما انگار يك چيز رو جا انداختى ، من بر اساس شغلم كه روانشناسى هست و اين مورد ها رو زياد ديدم يه پيشنهاد به همتون كه اين مطلب رو ديدين ميكنم ، توى مطلب نوشته بودى احضار جن صدمه ى بدى به روح و روان ميزنه اماااااااا ، اشتباه همين جاست همه فكر مى كنن فقط احضار جنه كه به انسان آسيب ميزنه اما نه تنها احضار جن بلكه فكر كردن به جن هم آسيب زيادى ميزنه ، شايد به نظر مسخره بياد اما به كمى مطالعه و چاشنى دقت به عمق حرف من مى رسين
هميشه خودت باش....... در جلد بهترين نرو..... واقعا بهترين باش!
پاسخ
سپاس شده توسط:
اصلا اعتقادی به اینا ندارم!dfgh
جنا واس خودشون زندگیشونو میکنن ما هم واسه خودمون مگه ما فوضولیم که جن احضار کنیم!!!!!!!!!!!azsx

ولی همیشه از جنا خوشم میومده!!!Tongue
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم علاقه ای به احضار جن ندارم ولی مرسی از مطلبت
پاسخ
سپاس شده توسط:
وااا؟خاک به سرم احضار جن دیگه چه صیغه ایهtwol

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!