امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چقدر پول داری؟
این چه تاپیکیه dfghdfgh

گفتنش اشتباهه چه جیب و چه بدترش حساب azsx
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
هیچی جیبم خالیهasna
سپاس شده توسط:
(۰۲-۰۵-۹۴، ۱۱:۱۷ ق.ظ)SilentCity نوشته: هیچی جیبم خالیهasna

تازه مثل من شدی!!
asna
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
10.000 تومان دارم.dfgh
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟ varesh 1,067 27,653 ۱۰-۰۸-۹۶، ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  دوست داری همسراینده ات اهل کدوم شهر باشه marjanjooon 37 2,746 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•
  •میخوای بهت بگم چندتا خواهر برادر داری!• barooni 13 713 ۲۶-۰۱-۹۶، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
27 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
N!rvana (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، yasaman2001 (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۶:۰۰ ق.ظ)، نويد (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، Ar.chly (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، SilentCity (۰۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، elham zelzele (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، raha..79 (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، eris (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، nobody (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، آشوب (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ)، hannaneh (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، nza3380 (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۹:۳۹ ق.ظ)، hanane (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، مشیانه راد (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ)، d.ali (۱۰-۰۹-۹۵, ۰۸:۲۵ ق.ظ)، :)nafas (۱۳-۱۲-۹۵, ۰۱:۲۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان