چن تا از خصوصیات نفر قبلی رو بگو؟؟؟؟؟؟
بی اعصابه
اما قابل اعتماده فکر کنمTongue
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
خیلی نمی شناسمش......
ولی فکر کنم شاد وسرزنده اس ومهربون....
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
مهربونه
و فکر کنم مذهبی باشه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
شیطون
کله شق
غر غرو
تا حدودی مهربون
خونگرم
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
خیلی نمیشناسمشون
ولی:
جدی
بلند پرواز
چراغ خاموش
رك
اینا چیزایی كه با دیدن پروفایل به ذهنم رسید...
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
مهربون
با نمک
با معرفت
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
شیطون
بلا
خوش رو
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
همزاد خوشگل خودمه
یه دخمل مهربون
دوست خوب که به حرفا و درد و دلت گوش میده
یه ابجی باحال
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
با حال
شلوغ
سرزنده
صمیمی
خونگرم
فعال
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
مهربوووون
دوست داشتنی
دل نازک
رک
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 988 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 976 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 17,022 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
73 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، v.a.y (۲۴-۰۲-۹۶, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، N!rvana (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۹-۰۲-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، نويد (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، Katayoon (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، "MJ" (۰۲-۱۱-۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، Neda0077 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، heliia (۱۹-۰۵-۹۶, ۰۱:۲۱ ق.ظ)، Death (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ)، hunter (۱۹-۱۱-۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۲ ق.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، #*Ralya*# (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، barooni (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۷ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۳-۹۶, ۰۷:۲۷ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۵ ق.ظ)، مریم 15 (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، hanane (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، محبوب (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، شکلات تلخ (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، برف سیاه (۱۷-۱۱-۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، bahari (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۰ ق.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، Baharii (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۲۴ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۲ ق.ظ)، dinaa (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، لارا 137 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، ثـمین (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، Amir ALI (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، maryamix (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، دخترشب (۲۰-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، AsαNα (۱۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۰۰ ب.ظ)، ft.samadi (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، hananee (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، نانا32 (۲۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، m@hshid (۱۸-۰۵-۹۵, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۲ ق.ظ)، d.ali (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، .AtenA. (۰۲-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۶ ق.ظ)، دختربهار (۲۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۹ ق.ظ)، Land star (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، Eman14 (۱۷-۱۱-۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، •Vida• (۳۰-۰۲-۹۶, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، :)nafas (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۲-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، salina (۰۵-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، یاس امینالدوله (۱۹-۱۱-۹۵, ۰۶:۵۲ ب.ظ)، "Ava" (۱۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، taranomi (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۰-۰۳-۹۶, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، hedeyh2002 (۱۳-۰۴-۹۶, ۱۰:۰۵ ق.ظ)، N-A-F-A-S (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، دختر ماه (۰۵-۰۵-۹۸, ۰۵:۳۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان