امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهره گریان عمو پورنگ در کنار پیکر پدرش + عکس درگذشت پدر داریوش فرضی
داریوش فرضیایی با انتشار این عکس در شبکه اینستاگرام از درگذشت پدرش خبر داد و نوشت: «پدر عزیزم تولدت مبارک ؛ خوش بحالت که زنده شدی و ما همچنان مرده در این دنیای بی ارزش غوطه وریم.. شادی روح همه رفتگان صلوات»

[عکس: qlgt4772xb5tjzwp2vq.jpg]
حدود هزار نفر از اعضای اینستاگرام در کامنت هایشان فوت پدر را به عموپورنگ تسلیت گفته اند. در یکی از این پیام ها آمده است: «عمو ما عادت نداریم گریون ببینیمتا....محکم باش» فرد دیگری هم نوشته است: «من رفتم شاید چند روز توی ایستاگرام نیام آخه ناراحتیه عمو رو که می بینم طاقت نمیارم».

جام جم سیما
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط:

عکس یادگاری عموپورنگ با مرحوم پدرش دردسر ساز شد

پدر داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) روز گذشته درگذشت و پس از آن عکس یادگاری این مجری تلویزیون با پدرش حاشیه‌ساز شد.

عکس یادگاری این مجری تلویزیون با پدرش که از روز گذشته با عنوان «عکس یادگاری عموپورنگ با جنازه پدرش!!» منتشر شده است، انتقاد‌هایی را به همراه داشت که در نهایت داریوش فرضیایی با نادرست خواندن اینکه این عکس پس از فوت پدرش گرفته شده است، متذکر شد این تصویر قبل از درگذشت پدرش در بیمارستان گرفته شده است.

فرضیایی پس از در گذشت پدرش در اینستاگرام این‌گونه نوشت: «پدر عزیزم تولدت مبارک؛ خوش به‌حالت که زنده شدی و ما همچنان مرده در این دنیای بی‌ارزش غوطه‌وریم... شادی روح همه رفتگان صلوات». پس از انتشار این مطلب بود که کاربران، واکنش‌های متفاوت و بعضا تندی نسبت به تصویر انتشاریافته بروز دادند.
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
عمو جون تسلیت میگم .......هییییی
قدر لحظه ها را بدان!
زمانی میرسد که تو
دیگر قادر نیستی بگویی
(جبران میکنم....)
پاسخ
سپاس شده توسط:
غم آخرتون باشه عمو
پاسخ
سپاس شده توسط:
تسليت ميگمmara
فروردینی است دیگر:
سکوتش...
به معنای رضایتش نیست که
.
.
داره فکر میکنه ببینه
چطوری دهنته سرویس کنه!
پاسخ
سپاس شده توسط:
غم اخرت باشه ایشالا
روحش شاد
برای شادی روحش صلوات
اللهم صل علی محمد و ال محمد
من از اون دسته دخترام ک وقتی از خواب بیدار میشم...شیطون میگه اخ اخ باز این بیدار شد
پاسخ
سپاس شده توسط: