امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه برندی را دوست دارید ؟؟
http://www.bannered.com/en/
برووووووووووووووووووو تووووووووووووووووووووووووووووش . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
رمان خودم زمستان من . ماجراش پلیسیه اولش هم با یه قتل شروع میشه و هیجان انگیزه. بخونید حال کنید . پشیمون نمیشید :http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=40311
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im204.gif]

xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im133.gif]
هرشب دلم درياى آتيشه از اين بدتر مگه ميشه،حال هيشكى تو دنيا
بدتراز حال من نيست،دردى رو زمين بدتراز درد تنها شدن نيست

پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im113.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 9763823ce7a4fe6f1.gif]

dfgh
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
(Cheetos)
"Dangerously cheesy."
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im002.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im066.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im086.gif]
بگذار آدم ها تا می توانند سنگ باشند تو از نژاد چشمه ای...
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: im008.gif]
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
17 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
~mahdis~ (۲۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ)، v.a.y (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، نويد (۰۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، سحر76 (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۰۰ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، نیاز (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، heliia (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، eris (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، hannaneh (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، 2fan2314 (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، aparnik (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، #*Ralya*# (۱۸-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۰ ق.ظ)، armiti (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان