امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه جذابیت ظاهری خود را افزایش دهیم؟
#1
‌چگونه جذابیت ظاهری خود را افزایش دهیم؟ 
چگونه جذابیت ظاهری خود را افزایش دهیم؟ امروزه جذابیت ظاهری نقش مهمی در زندگی ما انسان ها دارد، ظاهر ما تاثیر زیادی در روابط اجتماعی مان دارد و اولین معرف ما می باشد، در واقع چهره و نوع لباس پوشیدن حاوی نکات زیادی درمورد افراد مختلف است. البته جذابیت از دید هر انسانی یک تعریف خاص دارد اما نکاتی ثابت وجود دارند که در ادامه به مرور آنها می پردازیم.
 
1. بهداشت فردی را رعایت کنید
[عکس: 179823646-parsnaz-com.jpg]
اگر بخواهیم از ظاهر یک نفر تعریف کنیم همیشه می گوییم: خوشبو و تر و تمیز است. آراسته و مرتب بودن اولین نکته برای داشتن جذابیت ظاهری بیشتر می باشد. همه ما از آدم های تمیز و مرتب خوشمان می آید. ببینید قرار نیست همه آقای جرج کلونی باشند! هرکسی برای تعریف جذابیت، ملاک های خودش را دارد. ممکن است فردی در نظر ما خیلی معمولی باشد اما از دید دیگری زیبا و جذاب دیده شود.
 

 
2. لباسی بپوشید که اندازه تان باشد
[عکس: 248452167-parsnaz-com.jpg]
لباسی بپوشید که متناسب با رنگ پوست تان باشد و البته برازنده اندام شما، لباس های خیلی جذب و تنگ یا خیلی گشاد و بلند کار را خراب می کنند. خیلی ها از لباس های تنگ خوششان می آید و خیلی ها هم برعکس، اما اعتدال چیزی است که در چشم همه خوب دیده می شود. نیازی نیست برندهای گران بخرید! یک لباس معمولی هم می تواند شما را جذاب نشان دهد.
 

 
3. اگر می خواهید بلندتر دیده شوید
[عکس: 1350087636-parsnaz-com.jpg]
داشتن قد بلند یکی از نشانه های جذاب بودن است، البته نه این که 190 سانتی متر قد داشته باشید! همین که بلندتر دیده شوید کافی است. لباس های گشاد نپوشید و اگر لباس های طرح دار می پوشید مدل هایی انتخاب کنید که راه راه عمودی دارند، همچنین از پوشیدن شلوارهایی که فاق بلندی دارند خودداری کنید زیرا که پاها ی شما را کوتاه نشان می دهند.
 

 
3. نیم رخ چپ جذاب تر است
[عکس: 808822854-parsnaz-com.jpg]
تحقیقات نشان می دهد که نیم رخ چپ انسان ها جذاب تر است. دانشگاه ویک فورست ایالات متحده طی یک تحقیقات بر روی افراد مختلف به یک نکته مشترک در ظاهر همه رسید، این که دو نیم رخ چپ و راست ما تفاوت های زیادی دارند و نیم رخ چپ ما متناسب تر و جذاب تر می باشد، اگر حین صحبت زیاد از زبان استفاده می کنید سعی کنید نیم رخ چپ خود را بیشتر نشان دهید.
 

 
4. مدل موی چتری
[عکس: 226714690-parsnaz-com.jpg]
خانم هایی که می خواهند جذاب تر دیده شوند می توانند از مدل موی چتری استفاده کنند، البته اگر پیشانی کوچکی دارید این مدل مو را امتحان نکنید. مدل موی چتری صورت خانم ها را جوان تر و زیباتر نشان می دهد و توجه طرف مقابل را به چشم ها و ابروها منعکس می کند.
 

 
5. زیورآلات
[عکس: 400400880-parsnaz-com.jpg]
فرقی نمی کند خانم باشید یا آقا. همه از زیورآلات استفاده می کنند، انگشترها و گردن بندها که بیشتر دیده می شوند یکی از عوامل مهم در جذابیت ظاهری اند. استفاده از زیورآلات بزرگ و سنگین افراد را کمی بهم ریخته و ظاهرنما نشان می دهند، اما استفاده از زیورآلات ساده که متناسب با اندام هستند، جذابیت فردی را بیشتر می کنند.
 

 
6. مدل مو متناسب با فرم سر
[عکس: 1662863892-parsnaz-com.jpg]
مدل موها تاثیر زیادی در چهره دارند. اگر پیشانی بلندی دارید موهای خود را روی پیشانی بریزید، اگر پیشانی کوتاهی دارید موهای تان را رو به بالا شانه کنید، اگر جمجمه بزرگی دارید می توانید از مدل موهای یک طرفه استفاده کنید و اگر جمجمه باریکی دارید موهای تان را متوسط نگه دارید و یکدست شانه کنید.
 

 
7. لبخند
[عکس: 618755885-parsnaz-com.jpg]
سعی کنید همیشه لبخند داشته باشید، باوری که در جامعه ما وجود دارد این است که اخمو بودن می تواند جذاب باشد! اما خیر آدم های اخمو نه تنها جذاب نیستند بلکه عبوس دیده می شوند. کسانی که با لبخند صحبت می کنند و دندان های تمیزی دارند همیشه جذاب و معقول دیده می شوند.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
من دوستم چتری زد فرداش یکی دیگه از بچه های کلاس رفت مثل اون چتری زد
چند روز بعد جلو همون دختره پرسید چه شکلی شدم؟
منم گفتم ممنونم که موجبات خنده و شادیمونو فراهم کردی asnaasna
خیت شدن جفتشون asna
ای ابر اگر از خانه آن یار گذشتی
با گریه بزن بوسه بجای همه ی ما
پاسخ
سپاس شده توسط:
#3
اونی که جذابه، هر کاری کنه جذابیتشو داره 
اونی که نیست ، هر کاری کنه زیاد تاثیر نداره
خداوندا...
توخيلي بزرگی ومن خيلي کوچـک، ولي جالب اينجاســـت
تـــوبه ايـــن بزرگـي من کوچک را فراموش نميکني ؛
ولـــــي من به اين کوچـکي تورا فرامـوش کرده ام
وجالب تر اينجاست كه نعمتهايت را نديده ميگيريم و
حكمت هايت را تحليل و زير سوال ميبريم!!!
به بزرگي ات همه را ببخش...

پاسخ
سپاس شده توسط:
#4
این چیزهایی که اینجا مطرح شده تو جذابیت تاثیر گذاره
نکته ای که هست اینه که تمام آدمهای جذاب این خصلتها و عادتهارو دارن
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه


 
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
5 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۳-۹۹, ۱۱:۱۹ ق.ظ)، sadaf (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، hadis hpf (۰۱-۰۳-۹۹, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، minaa (۰۲-۰۳-۹۹, ۰۲:۵۹ ق.ظ)، 09171273756 (۳۱-۰۲-۹۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان