امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارلوس: به قهرمانی در قطر فکر می‌کنم
خبرگزاری فارس: روبرتو کارلوس 43 ساله که شب گذشته با تیم العربی قطر برای سه سال به عنوان سرمربی قرارداد بست، در گفت‌وگوی خبری،‌ از خوشحالی و رضایت کم‌نظیرش سخن گفت و وعده کرد که موفقیت‌های زیادی در انتظار العربی خواهد بود.

این ستاره سابق‌ تیم‌های رئال‌مادرید و فنرباغچه گفت: اهداف بزرگی دارم و آرزو می‌کنم که بتوانم آن‌ها را در فصل پیش رو محقق کنم. مطمئن هستم که با توجه به امکاناتی که در اختیارم قرار خواهد گرفت و البته انگیزه‌ای که در مدیران و بازیکنان تیم می‌بینم، می‌توانم با این جماعت علاقه‌مند به جایگاه‌های بالایی دست یابم.

او اضافه کرد: با برخی بازیکنان صحبت کرده‌ام،‌ آن‌ها بسیار باهوش و با انگیزه هستند. من با وجود این بازیکنان بسیار ترغیب شده‌ام که فقط به آقایی و سروری در باشگاه‌های قطر بیندیشم. از همه کسانی که کمک کردند و سبب شدند که این توافق صورت بگیرد سپاسگذاری می‌کنم.

کارلوس در دوران بازیکنی‌ش در تیم‌های پالمیراس، اینترمیلان، رئال‌مادرید، فنرباغچه،‌کورینتیانس و آنژی‌ماخاچکالا حضور داشت.

گفتنی است که کارلوس تا روزهای پیش سرمربی اکهیسار اسپور در دسته برتر فوتبال باشگاهی ترکیه حاضر بود. او پیش از آن به عنوان مربی در تیم‌های آنژی ماخاچکالا (بازیکن- مربی)، آنژی ماخاچکالا (دستیار) و سیواس اسپور نیز حضور داشت.

روبرتو کارلوس خاطره‌انگیزترین گل چند دهه اخیر فوتبال را در رویارویی تیم ملی برزیل با همتای فرانسوی‌اش در فینال جام‌جهانی 1998 به ثمر رساند.
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴
پاسخ
سپاس شده توسط: