امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کالیفرنیا؛ فرار از زندان با ملحفه‌ها
#1
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
 
کالیفرنیا؛ فرار از زندان با ملحفه‌ها
افسران پلیس این زندانیان فراری را "مسلح و خطرناک" خوانده‌اند. یکی از آنها قبل از فرار به اتهام قتل در بازداشت به سر می‌برد.
عصر ایران: 6 زندانی با استفاده از طناب‌های دست‌ساز ساخته شده از ملحفه‌ (ملافه) از زندان کالیفرنیا امریکا فرار کرده و متواری شده‌اند.
ده‌ها بازرس و افسر به دنبال آنها هستند.
افسران پلیس، این زندانیان فراری را "مسلح و خطرناک" خوانده‌اند. یکی از آنها به اتهام قتل در بازداشت به سر می‌برد.
به گفته "شریف ورنون رانک" مامور جستجوی زندان ناحیه "مرسد کانتی" کالیفرنیا، فرار از زندان در نیمه شب شنبه‌ گذشته اتفاق افتاده است.
تصور می‌شود زندانیان برای فرار از شیوه قدیمی استفاده کرده و با پاره کردن ملحفه‌ها و بافتن آنها به یکدیگر، طناب ساخته‌اند. احتمالا آنها با این طناب‌های دست‌ساز، خود را به سقف زندان "مرسد کانتی" رسانده‌اند.
[عکس: 2522097_685.jpg]
تصاویر 6 زندانی فراری از زندان کالیفرنیا/ برخی از این زندانیان با اتهام قتل یا اقدام به قتل زندانی بودند/ عکس: MERCED COUNTY SHERIFF'S OFFICE
نگهبانان تا صبح روز بعد متوجه مفقود شدن زندانیان نشدند.
"فابیان کروز رومن" 22 ساله به جرم قتل، "اندرس نونز" 21 ساله و "گابریل فرانسیس کرونادو" 19 ساله به جرم اقدام به قتل در میان این 6 زندانی فراری قرار دارند.
"رانک" افسر ارشد مسئول ردیابی زندانیان "مرسد کانتی" در این باره گفت: معتقدم آنها سعی می‌کنند تا هرچه سریع‌تر از این منطقه دور شوند.
ماموران منطقه، یک گروه ویژه را برای ردیابی فراریان جمع کرده‌اند.
رانک در این باره به روزنامه "سان‌فرانسیکو کرونیکل" و خبرنگاران گفت که تنها یک فرار دیگر را در طول 41 سال فعالیت خود در "مرسد کانتی" به خاطر می‌آورد که در آن اقدام یک زندانی با سبد رخت‌شویی از زندان خارج شد.
       ا‏میدوارم برای حال خوبتون محتاجِ بودن هیچ آدمی نباشید
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
♥صنم♥ (۲۴-۱۰-۹۹, ۱۰:۰۱ ق.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان