امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتایون ریاحی به عرصه‌ی بازیگری باز می‌گردد
کتایون ریاحی منتظر یک پیشنهاد خوب است تا بازگشتش به عرصه بازیگری درخشان باشد.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ به نقل از کافه سینم ا، کتایون ریاحی بازیگر مطرح سینم ا و تلویزیون ایران که بیش از 3 سال پیش با انتشار یادداشتی از دنیای بازیگری خداحافظی کرد، احتمالا دوباره به این عرصه بازخواهد گشت. کتایون ریاحی در گفت و گو با ماهنامه زندگی ایرانی سکوت چندساله اش را شکسته و گفته است:« معتقدم هر چیزی در زمان خودش اتفاق می‌افتد. در همان متنی که برای خداحافظی‌ام نوشته بودم، تاکید کرده بودم که نمی‌دانم کی برمی‌گردم، آیا برمی‌گردم یا نه؟ آن مسئله را خدا برای ما تعیین می‌کند. من فقط سعی می‌کنم گوش‌هایم را پاک نگه دارم تا وقتی ندایی آمد، بتوانم پاسخ دهم.» با این اوصاف، او منتظر یک پیشنهاد خوب است تا بازگشتش به عرصه بازیگری درخشان باشد. او در این گفت و گو تایید کرده که تماس های بسیاری از سوی کارگردانان و تهیه کنندگان سینم ا و تلویزیون داشته تا در فیلم و سریالشان نقشی به عهده بگیرد، اما تاکنون این نقش ها نتوانسته نظر او را جلب کند.

[عکس: 692743_173.jpg]
بعضی آدم‌ها ناخواسته همیشه متهم‌اند!
به خاطر :
سکوت‌شان ، کاری به کار کسی نداشتن‌شان ، خلوت‌شان ،
اتاق‌شان ، استراحت‌شان ، روی پای خود ایستادن‌شان ، دوست داشتنشان !
گویی جان میدهند برای اتهام بستن و از همه بدتر این‌ که :
زود فراموش می شود خوبی هایشان!
پاسخ
سپاس شده توسط: