امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام قسمت شخصیتمان را بیشتر دوست داریم
کدام قسمت شخصیتمان را بیشتر دوست داریم؟

گرما طاقتفرساست. چندین روز است که در سفر هستید. خستهاید و آب، کم دارید و بههمراه خود 5حیوان دارید:
یک گاو، یک میمون، یک گوسفند، یک اسب و یک شیر.

1) مقدار محدودی آب، برای شما باقی مانده که برای سیراب کردن شما و همهی حیوانهای همراهتان کافی نیست. اگر آب تمام شود، همگی در بیابان خواهید مرد، ولی اگر بخواهید جان سالم بهدر ببرید، باید یکی از حیوانها را رهاکنید و بههمراه چهار حیوان باقیمانده، به راهتان ادامه دهید. چه حیوانی را انتخاب میکنید؟
2) چهار حیوان، برای شما باقی مانده، اما انگار از بیابان آتش میبارد. ذخیرهی آبتان باز هم کمتر شده و باید یک حیوان دیگر را هم رها کنید. اینبار کدام حیوان را برای رهاکردن، انتخاب میکنید؟
3) سهتا حیوان باقی مانده. گرما همچنان طاقتفرساست و هنوز به واحهای نرسیدهاید. مجبورید یک حیوان دیگر را رهاکنید. کدام یکی را انتخاب میکنید؟
4) فقط 2حیوان مانده. میتوانید حاشیهی صحرا را ببینید، اما متأسفانه آب برای شما باقی نمانده و تنها میتوانید یک حیوان را با خود ببرید. اینبار کدام یکی را انتخاب میکنید؟
تبریک! سرانجام شما و حیوان باقیمانده، به سلامت از بیابان بلا بیرون آمدید.

بنابر یک باور ژاپنی، «بیابان» نماد سختیهاست و هرکدام از حیوانها هم یکی از جنبههای زندگی شما هستند:
«شیر» نماد غرور
«میمون» نماد محبت
«گوسفند» نماد رفاقت
«اسب» نماد احساسها
«گاو» نماد احتیاجهای اصلی

اهمیت هریک از جنبههای زندگی شما بهترتیبی که هر حیوان را رها میکنید، آشکار میگردد.
حیوانی که در ابتدا رها کردهاید، کماهمیتترین جنبه نسبت به سایر جنبهها در زندگی شماست و حیوانیکه با خود به مقصد رساندهاید، پراهمیتترین خصوصیت شما را نشان میدهد.

من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط: ~mahdis~ ، v.a.y
فکر نکنم خیلی درست باشه ، من تا تهش با شیر بودم ولی فکر نکنم غرور پراهمیت ترین خصوصیت من باشه Huh
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
فوق العاده جالب بود ...mara
اسب برای من باقی ماند ...دقیقا درسته Shy
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: