امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام چهره‌ها را در سریال‌های ماه رمضان می بینیم؟
خرداد ماه 93

سینم ا خبر: در حالي که زمان زيادي تا آغاز ماه مبارک زمان باقي نمانده است طبق سنت جا افتاده در رسانه ملي شبکه هاي مختلف تلويزيون در حال تدارک سريال ها براي اين ايام هستند تا اوقات و لحظات خوبي را براي روزه داران مهيا کند .در سريال هاي رمضاني امسال حضور چهر ها در سريال ها بسيار ديده شد

آنا نعمتي در بخش‌هایی از سریال جاده قديم به عنوان یک بازیگر در نقش خودش جلوی دوربین رفت که این بخش‌ها در روزهای گذشته ضبط شده است. این سریال قرار است به عنوان سریال مناسبتی یکی از شبکه ها در ایام ماه مبارک رمضان پخش شود.

[عکس: 304291_806.jpg]

يکتا ناصر در سريال جادهي قديم نقش يه دختر روستايي به نام زينت را بازي مي کند

[عکس: 304292_402.jpg]

مهدی سلطانی پس از تجربه موفق «دیوار» این بار باز هم مقابل دوربین مقدم قرار می‌گیرد و نقش عبدی را بازی می‌کند. فردی که به نظر نمی‌رسد شخصیت مثبتی باشد و میانه‌های قصه حذف می‌شود اما یک نکته در خصوص او علاقه و تسلطش در هنر «کاغذ و تا» است و سلطانی با گریم متفاوتی این شخصیت را بازی می‌کند. او هم چنين در سريال هفت سنگ هم ايفاي نقش داشته است

[عکس: 304293_128.jpg]

[عکس: 304294_781.jpg]

ثریا قاسمی نقش مادربزرگ را در سريال فاخته بازي مي کند اين سريال کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیماست که در 33 قسمت 30 دقیقه ای برای پخش در ماه مبارک رمضان در حال تولید است.

[عکس: 304295_969.jpg]

آتنه فقيه نصيري در سريال شمعداني هنرنمايي مي کند این مجموعه داستان دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن را برعهده دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست داشتنی است اما او کودکی کنجکاو است و بنیان قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است. این سریال در ژانر کمدی قرار می گیرد.

[عکس: 304296_908.jpg]

عبدالرضا اکبری نقش پدر را در سريال فاخته بازي مي کند اين سريال کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیماست که در 33 قسمت 30 دقیقه ای برای پخش در ماه مبارک رمضان در حال تولید است.

[عکس: 304297_341.jpg]

مجيد صالحي در سريال مدينه کاري از سيروس مقدم به ايفاي نقش مي پردازد

[عکس: 304298_361.jpg]

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
مجیــد صالحی رو دوس دارم xcvb چــرا از پانته‌آ بهرام استفاده نمیکنن xcvl
In my heart, an ice flower has sprouted
پاسخ
سپاس شده توسط:
از هیچ کدومشون خوشم نمیاد ....xcvl
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوبه...جالب بود..

مرسیmara
*باران همیشه میبارد اما مردم ستاره را بیشتر دوست دارند*

نامردیست آن همه اشک را به یک چشمک فروختن*
پاسخ
سپاس شده توسط:
Heart 
خوبه.خوب بازی میکنن.mara
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
بازی مهدی سلطانی در سریال "دیوار"خوب بود .

"مجید صالحی"هم در بازی هاشو کم و بیش در فیلم هایی که ژانرشون"کمدی"بود دیدم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنونmara
شده در اوج جوانی با همین ظاهر شاد،تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود
پاسخ
سپاس شده توسط: