امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدوم هوارو بیشتر ودس داری؟
[عکس: 2xNw5.png]
سپاس شده توسط:
خودم برفی
سپاس شده توسط:
به ترتیب
بارونی
برفی
ابری
Tongue
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

سپاس شده توسط:
بارونی
سپاس شده توسط:
ابریxcvl
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
برفی، معتدل[عکس: mara.gif]
سپاس شده توسط:
ابری
بارونی
برفی
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
سپاس شده توسط:
بارونی و ابری

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

سپاس شده توسط:
۲و۵
گاهی وقتا اونقدر دلت میگیره که به خداهم میگی تو رو خدا...
سپاس شده توسط:
معتدل
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 269 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 209 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  تست هوش جالب؛ کدوم وسیله نجاتت میده؟ صنم بانو 0 163 ۰۲-۰۳-۱، ۰۴:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
47 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
~mahdis~ (۱۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، hasti.cruel (۱۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، N!rvana (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، نويد (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۴ ق.ظ)، Katayoon (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ)، maede khanoom (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۵ ب.ظ)، "MJ" (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، Aiden22 (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، heliia (۰۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، Death (۲۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۶ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، Feryal* (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، nza3380 (۱۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ)، sarika (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، *hasti* (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۸ ب.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، aydil (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، hanane (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۹:۰۰ ق.ظ)، bahari (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، عسل6 (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۴ ق.ظ)، maryamix (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، ft.samadi (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ)، hananee (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۱۹ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۵:۵۶ ق.ظ)، •Vida• (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۵:۰۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان