امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کفاشیان: قطعا مجمع فوق العاده فدراسیون برگزار خواهد شد
Rainbow 
رئیس فدارسیون فوتبال گفت: مجمع فوق العاده فدراسیون فوتبال صد درصد برگزار خواهد شد.
علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: مجمع فوق العاده فدراسیون فوتبال به طور حتمی برگزار خواهد شد ولی تاریخ دقیق این مجمع هفته آینده مشخص می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درمورد انتقال نفت تهران به استان اراک تصریح کرد: من نگفتم که نفت تهران به اراک خواهد رفت در صورتی انتقال نفت به اراک فراهم می شود که با شرایط و دستوراتAfc نیز هم خوانی داشته باشد و در ضمن علی کفاشیان مسئول این نیست که نفت را به اراک ببرد.

کفاشیان در مورد نشست کمیته ملی المپیک گفت: با توجه که من عضو هیئت کمیته ملی المپیک هستم در این نشست شرکت کردم که موضوع اصلی این جلسه اصلاح اساسنامه بود و مشخص نیست که اساسنامه به طور قطعی اصلاح شود.

وی درمورد انتخاب سرپرست تیم ملی فوتبال تاکید کرد: به زودی سرپرست تیم ملی فوتبال را انتخاب خواهیم کرد انتخاب این فرد آن قدر فوری و خاص نیست یکی از افرادی فوتبالی را به این سمت منصوب می کنیم و در ضمن مهم نیست که سن وسال سرپرست تیم ملی با بازیکنان نزدیک باشد و فقط مسئولیت سرپرست جمع کردن تیم ملی فوتبال است.

کفاشیان در پایان اضافه کرد: فوتبال برای علی کفاشیان نیست و اگر تصمیم بگیرند که من نباشم با این تصمیم مشکل ندارم و آن را می پذیرم و خواهم رفت./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: پرنسس