امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلوپ: از اینگونه تساوی‌ها ناراحت نمی‌شوم
۱۱/دی/۱۳۹۹
یورگن کلوپ اعلام کرد جوئل ماتیپ، مدافع ۲۹ساله لیورپول به مدت سه هفته از میادین دور خواهد بود.
ورزش سه:  لیورپول امشب در خانه نیوکاسل با تساوی بدون گل متوقف شد و دومین مساوی متوالی خود را در لیگ برتر کسب کرد. مرسی سایدی ها در دیدار امشب فرصت های خوبی را از دست داده و موقعیت های مناسبی برای کسب پیروزی داشتند. لیورپول برای اولین بار در این فصل در یک بازی لیگ برتری نتوانست دروازه حریف را باز کند. اما یورگن کلوپ در پایان بازی از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرده و در مورد بازگشت تیاگو به ترکیب نیز صحبت کرد.
یورگن کلوپ گفت: "در جریان بازی موقعیت های بسیار زیادی را از دست دادیم و در نهایت بازی با تساوی بدون گل تمام شد، اما این مساوی متفاوت از دیگر تساوی ها بود. علیرغم این نتیجه من از سبک بازی تیمم خوشحال هستم و این همان سبکی است که ما باید ارائه داده و در زمین خلق موقعیت کنیم.
[عکس: 2512721_651.jpg]
وقتی شرایط در فوتبال اینگونه پیش می رود من ناراحت نمی شوم. ممکن است شما علیرغم ارائه یک بازی خوب به نتیجه تساوی رضایت دهید و اگرچه من از نتیجه بازی امشب مقابل نیوکاسل راضی نیستم، اما در کل از اتفاقات این مسابقه ناراحت هم نخواهد بود. سال 2020 برای ما دارای یک لحظه برجسته و درخشان بود و آنهم قهرمان شدن در لیگ برتر است. بقیه موارد برای ما چالش های بزرگی بود و من واقعا خوشحالم که سال 2020 تقریبا تمام شده است.
بازگشت تیاگو به ترکیب لیورپول؟ در بسیاری از لحظات مسابقه شما می توانستید متوجه شوید که تیاگو چقدر بازیکن باکیفیتی است. حالا باید واکنش بدن تیاگو و موارد دیگر را نیز بررسی کنیم. جیمز میلنر بعد از دوره ای که به علت مصدومیت غایب بود، در میانه میدان عملکردی فوق العاده از خود ارائه داد و نات فیلیپس نیز برابر رقبای قدرتمند بسیار موفق نشان داد.
مصدومنت جوئل ماتیپ؟ او به مدت سه هفته از میادین دور خواهد بود."
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: