امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنت فرید، پورتلند را دوست ندارد!
Rainbow 
کنت فرید فوروارد قدرتی تیم بسکتبال دنور ناگتز با گذشت یک سال از یارکشی سال 2011 و انتخاب نشدن توسط تیم پورتلند تاکید کرد که پورتلندی ها را دوست ندارد.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، در حالی که مسئولان تیم پورتلند در زمان یارکشی سال 2011 به کنت فرید گفته بودند که انتخابشان این بازیکن است در انتخاب بیست و یکم لیگ تولان اسمیت بازیکن پست یک را انتخاب کردند به این ترتیب فرید هم به تیم دنور پیوست.

فورواردو قدرتی دنور با گذشت یکسال از این جریان گفت: واقعا پورتلندی ها را دوست ندارم کار این تیم بی احترامی بود گویا تمام امید های من برای هیچ بوده است حالا خر بار با این تیم بازی می کنم انگیزه مضاعفی می گیرم که به مسئولان این تیم نشان دهم چه بازیکنی را ازدست داده اند.

با بازیهایی که کنت برای دنور انجام داده به نظر می رسد مسئولان پورتلند یکی از بهترین فورواردهای قدرتی جوان لیگ را از دست داده و این بازیکن هم حرفهای زیادی درلیگ داشته باشد./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: sa armani