امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیانوش رستمی: سنگین وزن ها در چشم هستند/ مسئولان تبعیض قائل نشوند!
Rainbow 
چرا فکری به حال مصدومیت سبک وزن ها نمی شود؛

دارنده مدال برتر المپیک لندن گفت: ورزشکاران برای سرافرازی کشور زحمت می کشند، بنابراين نباید بین آنها تبعیض قائل شد.
کیانوش رستمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: مثل این که سبک وزن‌های وزنه برداری اصلا به چشم نمی‌آیند هیچ فردی از مسئولان به فکر رفع مصدومیت ما نیست؛ مدتهاست به دنبال رفع مصدومیتم هستم و خودم دنبال کارهایم بودم تا با معالجه کامل به میادین بازگردم ولی هیچ مسئولی حتي کوچکترين کمک معنوی هم برايم انجام نداده است.

وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری ایران اظهار داشت: چرا مسئولان در مورد رسیدگی به مصدومیت سنگین وزنها تمام تلاش خود را می کنند ولی افرادی مثل کیانوش رستمی باید به خاطر یک مصدومیت پا، از میادین کنار بروند.

رستمی تصریح کرد: من در مسابقات 3 برابر وزن خود را بالای سر می برم حالا که مصدوم شده ام نباید درمان شوم؟ هرگاه که پا به مسابقات می گذارم باید با درد وزنه بزنم.

دارنده مدال برنز المپیک لندن خاطرنشان کرد: مسئولان معتقدند که جراحی برای پای مصدومم اصولی نیست و فقط با آمپول و فیزیوتراپی کاری برای من انجام خواهد پذیرفت ولی باید به آنها بگویم که با این کارهای ابتدایی پایم بهبود نمي يابد، در ایران که جراحی صورت نمی‌پذیرد و باید به خارج از کشور اعزام شوم تا زانوی مصدومم جراحی شود./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: