امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیا طرفدار سیمز هستن؟
(۲۱-۰۵-۹۴، ۱۱:۳۳ ب.ظ)Julius Caesar نوشته: بازی نکردم ولی ادم واسه یه بازی که جرم نمیکنه
از کی تاحلا بازی کردن سیمز جرم محسوب میشه؟azsxdfghtyui
پاسخ
سپاس شده توسط:
عااااااااااااااااااااااشقشمShyShyShyShyمخصوصا درست کردن خونه و انساناش
❤ khoda❤
پاسخ
سپاس شده توسط:
بازیش چطوریه؟
خدایا،زندگی جوریه که انگار یه مادر میخواد هم برنه هم بگه گریه نکنـ!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۸-۰۸-۹۴، ۰۴:۵۶ ب.ظ)MaryaM_sh نوشته: بازیش چطوریه؟
عالیهههههههه ادم درس میکنی بعد باید ازش مراقبت کنی ورژنای زیادی داره ieirieirieirieir
زندگی را خیلی جدی نگیر؛ هیچوقت زنده از دستش قسر در نخواهی رفت.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی دوس دارم بازی کنم کسی لینکشو داره بهم بده؟!
باران من
روزى باریدى برتن خسته ى من
قلب من شد
عاشق تو♥
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طرفدار کدوم تیمی؟؟؟؟؟؟ nafas:) 28 1,191 ۱۳-۱۰-۹۶، ۰۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ∞ ყҽɠαɳҽԋ//-
  طرفدار کدوم بودی؟ *hasti* 26 1,464 ۱۵-۰۷-۹۶، ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: مهدا امیری
  کیا خوشگل ترن؟ آیداموسوی 12 649 ۲۱-۰۴-۹۵، ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hananee

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
31 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، v.a.y (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۰:۱۱ ق.ظ)، N!rvana (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، vajiheh (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، elena.r (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، نويد (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، SilentCity (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، فرميسك (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، asma123 (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، heliia (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، eris (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۸ ق.ظ)، nobody (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، آشوب (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، مارکیز (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، Death (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، Feryal* (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، armiti (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، aydil (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۲ ق.ظ)، ****نگار**** (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، bahari (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان