امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیف هایی که هر زنی باید داشته باشد
کیف ها علاوه بر کاربردشان ابزارهایی برای مد هستند ، می توانید در عین استفاده کاربردی از آنها شیک باشید و کیفتان را با لباستان ست کنید. 10 کیفی که همه خانم ها لازم دارند تا در شرایط مختلف از آنها استفاده کنند را بشناسید و ببینید که در هر زمانی چه کیفی مناسب تر است:
کیف کلاسیک مشکی ، یکی از گزینه هاییست که تقریبا همه آن را دارند و همه ما می دانیم که ضروری ترین کیف ما خواهد بود، این کیف می تواند بزرگ و یا متوسط باشد چون معمولا وسایل زیادی را با آن حمل می کنیم مثلا سرکار ، اداره و یا دانشگاه !
[عکس: 74723c4827.jpg]
کیفی به رنگ خنثی (مثلا موشی ،بژ و ...) هم یکی از ضروریات است چون با لباس های مختلف ست می شود و بسیار شیک هم هست ، به خصوص با لباس های سفید .
[عکس: 62caa37497.jpg]
کیف دستی بدون بند ، برای زمان هایی که وسایل کمی به همراه دارید . البته چون معمولا بند ندارد برای زمانی مناسب است که کار خاصی نداشته باشید .
[عکس: b3f41c1052.jpg]
کیف مجلسی کوچک طلایی ، برای مهمانی و عروسی ، مدل صندوقچه ای طلایی جدیدا بسیار محبوب است !
[عکس: 27515dea8d.jpg]
کیف راحت ساده برای زمان هایی که یک کیف راحت می خواهید که دست و پا گیر نباشد ، تقریبا همه ما یکی از اینها داریم ، معمولا آن را یک طرفه می اندازیم ، برای خرید و پیاده روی و .. عالیست !
[عکس: 24c77ac8d2.jpg]
کیف زنجیری شیک و راحت ، این کیف در عین شیک بودن ، راحت هم هست ، می توانید آن را یک طرفه بیندازید، هم برای مهمانی و هم برای جاهای رسمی و غیر رسمی عالیست
[عکس: ba14118beb.jpg]
کیف دسته کوتاه ، این کیف های بامزه برای جاهایی که وسایل زیادی دارید و رسمی هم هست عالی هستند
[عکس: d4c790aedd.jpg]
کیف های فانتزی، که خوش آب و رنگ و با طرح های جالب هستند برای زمانی که حال و هوای شادی دارید !
[عکس: 8ce2ab938b.jpg]
کیف های رنگی ، از کیف های رنگی به خصوص زمانی که لباستان تیره است استفاده کنید ، می توانید آن را با کفش همرنگ هم ست کنید .
[عکس: 8403624f38.jpg]
کیف بزرگ مسافرتی، لازم نیست حتما پوست ماری باشد ، اما برای همه ما لازم است چون وسایل زیادی را می توانیم با آن جا به جا کنیم .
[عکس: 06cbcccef5.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
نظر خاصی ندارم[عکس: mara.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۸-۹۳، ۰۴:۴۸ ب.ظ)Amir Mahdi نوشته: نظر خاصی ندارم[عکس: mara.gif]

نه ترخدا یکیشو انتخاب کنasna
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشگلن.برم بخرمaac
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
برم ببینم کجا داره بگیرمAngel
[عکس: 60206296981884050397.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم برم بگیرم!

به این نتیجه رسیدم که بعضی چیزا رو دارم بعضیا چیزارو ندارم !
مثلا معرفت دارم ولی لنگه ندارم!
پاسخ
سپاس شده توسط: