امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلايه هاي سرمربي برکنار شده تيم فوتسال گاز خوزستان؛
Rainbow 
حيدر فرهادي: چاله هاي گاز را پر کردند تا آقايان راحت قدم بزنند
سرمربي برکنار شده تيم فوتسال گاز خوزستان گفت: در نيم فصل اول تلاشم را به کار گرفتم تا ذهنيت بازيکنان را به بازي در ليگ برتر ارتقا دهم. کار شخص جايگزينم آسانتر است.
حيدر فرهادي در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران گفت: شرايط کلي تيم خوب نبود و شکست هايي که متحمل شديم فقط به دليل ضعف فني نبود اما اختيار و صلاحيتي که در دسترس مديريت است حکم برکناري ام را امضا کرد. زماني که تيم براي ورود به ليگ برتر بسته شد انتظار چنين نتايجي را داشتيم زيرا بودجه اي که براي اين تيم در نظر گرفته شده بود حتي به ما اجازه گرفتن يک بازيکن حرفه اي را نمي داد و با همان ترکيبي که در رقابتهاي ليگ دسته يک به مصاف حريفان مي رفتيم، وارد ليگ برتر شديم.

سرمربي پيشين تيم فوتسال گاز خوزستان افزود: با وجود اين که از ابتداي فصل موفق نشديم قعر جدول بالا بياييم اما مقابل حريفان خود تيم سرسختي بوديم و در بسياري از بازيها رقبايمان در دقائق آخر موفق شدند امتياز بازي را از آن خود کنند. اين در حالي است که ديگر تيم هاي ليگ برتري نسبت به گاز هم بودجه بيشتري داشته اند و هم بازيکنان حرفه اي در ترکيب داشتند اما همين تيم ها نيز اختلاف امتياز زيادي با تيم گاز خوزستان ندارند.

فرهادي بيان داشت: نيم فصل دوم شرايط خوبي در انتظار گاز خوزستان است زيرا رقباي خود را شناخته اند و بسياري از بازيها مقابل تيم هاي رده پايين جدولي، به ميزباني اين تيم برگزار مي شود اين موضوع به منزله يک شانس براي تيم گاز خوزستان است.

سرمربي جديد در کادر فني روزهاي خوبي در پيش خواهد داشت زيرا بازيکنان يک نيم فصل براي تجربه زمان نياز داشتند و اين زمان را در اختيارشان قرار دادم. در تمام اين مدت در پي رفع مشکلات و کمبودهاي تيم بودم هر کسي جايگزينم شود به طور حتم موفق تر از من خواهد بود.

وي در پايان خاطر نشان کرد: اگر پس از کسب تجربه در اين نيم فصل خودم تيم را هدايت مي کردم نتايج زحماتم را مي ديدم اما من جاده را هموار کردم تا شخص ديگري از آن بهره ببرد./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: