امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گل محمدی: مقابل فجر روز سختی را خواهیم داشت / زدن 8 گل در دوبازي اتفا
Rainbow 
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: هدف اصلی تیم پرسپولیس در تمام بازی ها کسب سه امتیاز است و بازیکنان تیم پتانسیل انجام این کار را دارند.
يحيي گل محمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: بازی مقابل فجر بازی سختی است زیرا این تیم از بازیکنان جوانی بهره می برد و تیم ما هم فقط برای سه امتیاز به میدان می رود تا بتواند جایگاه خود را در جدول ارتقاع ببخشد.

وی افزود: متاسفانه در نیم فصل موقعیت های خود را یکی پس از دیگری از دست دادیم و از دیگر رقبای خود عقب افتادیم و حال برای جبران این فاصله باید تلاش خود را مضاعف بکنیم تا به صدر جدول نزدیک تر بشویم.

گل محمدی تصریح کرد: در این چند هفته که تیم در اختیار من بود شرایط خوبی را پشت سر گذاشته ام و از بحران فاصله گرفته ایم.

گل محمدی اظهار داشت: شرایط تیم بسیار عالی و رو به رشد است و بازیکنان تیم از انگیزه ای بالای برخوردار هستند و این انگیزه ی بالای می تواند جایگاه پرسپولیس را در جدول بهبود ببخشد.

وی خاطر نشان کرد: از مدیران فنی و تمامی کادر پرسپولیس تشکر می کنم که همیشه از من حمایت کرده اند.

همچنين یحیی گل محمدی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: در این مدت با توجه به وضعیت آقای ژوزه، بلاتکلیف بودیم. البته به عنوان مربی با اختیارات سرمربی فعالیت می کردم تا وضعیت روشن شود و حالا با توجه به اینکه آقای ژوزه ایران را ترک کرده اند و این مساله به فیفا هم اعلام شده است. فعالیت خودم را به عنوان سرمربی تیم دنبال می کنم. در این میان از اعتماد آقای رویانیان، اعضای هیات مدیره و کمیته فنی هم تشکر می کنم که همه گونه حمایتی انجام دادند و هیچ کمبودی نداشتیم.
وی پیرامون ارزیابی خود از شرایط حال حاضر سرخپوشان ادامه داد؛ ما به دنبال تغییرات مثبت هستیم و روند تیم این را نشان داد. وقتی تغییرات مثبت باشد نتیجه هم به دنبال آن می آید. ما یک نیم فصل را از دست داده ایم. نیمه دوم لیگ را در حالی آغاز کریم که در مکان دوازدهم جدول قرار داشتیم و دو هفته است که تیم را تحویل گرفته ام. در این مدت چند روزی هم شرایط جوی نامناسب بود.

سرمربی سرخپوشان خاطر نشان کرد: در دو بازی اخیر 8 گل زده ایم و موقعیت های گل زیادی را هم از دست دادیم. این عدد از نظر فنی حرکت روبه جلو است و به این دلیل از عملکرد بازیکنان راضی هستم. در حال حاضر آنچه باعث می شود به ادامه این روند امیدوار باشیم، انسجام، همدلی و جو خوبی است که بر مجموعه حاکم است. انتظارات از مجموعه بالاست ولی این انتظارات باید معقول و منطقی باشد. این تیم در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

گل محمدی پیرامون بازی نفت تصریح کرد؛ فیلم بازی را چند بار دیدم ما در نیمه دوم به دنبال کنترل بازی بودیم. دو، سه موقعیت خوب هم در این نیمه داشتیم که از دست رفت. یک پنالتی هم برای ما نگرفتند که می توانست نتیجه را تغییر دهد. قضاوت داور در نتیجه تاثیرگذار بود. البته اگر موقعیتها را از دست نمی دادیم، شرایط اینطور نمی شد.

وی ادامه داد: از نظر ساختار دفاعی شرایط خوبی داشتیم، چرا که آنها در طول بازی سه توپ روی دروازه ما آوردند که البته دو توپ گل شد و روی این مساله کار می کنیم. با همت و اراده ای که از بازیکنان می بینم همه چیز درست خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس درباره فشار هایی که قبل از بازیهای پرسپولیس از سوی حریفان به داوران وارد می شود، گفت: درباره داوری به اندازه کافی حرف زده شد و نمی خواهم بیشتر صحبت کنم واقعا امیدوارم با این جو سازیها برخورد شود. از اظهارنظر صریح آقای حسین عسگری اعلام کردند یک پنالتی به سودما اعلام نشده است و قرار است با فضاسازیهای قبل از بازی برخورد می شود هم تشکر می کنم. من اعتقاد دارم داوران در طول بازی و پس از آن تحت فشار هستند و اخلاقی و حرفه ای نیست که بخواهیم قبل از بازیها برای تاثیر روی عملکرد داوران و تغییر آن به سود خودمان آنها را تحت فشار بگذاریم. کار که متاسفانه از حریفان پرسپولیس سر می زند.

وی در ادامه با اشاره به بازی با فجر افزود: آقای یاوری مربی کاربلد و با تجربه ای است فجر هم تیم سرسخت، دونده و جنگنده است ولی ما امیدواریم با ادامه روند خوبی که آغاز کرده ایم با پیروزی برگردیم.

گل محمدی خاطر نشان کرد: ما در دو بازی قبلی 8 گل زده ایم که اتفاقی نبود. گلهای ما هم از روی حرکات در عمق و هم از روی حرکت از جناحین به ثمر رسید، اما از روی ضربات شروع مجدد به گل نرسیدیم که باید روی آن کار کنیم. بطور کلی گلها نشان می دهد هم به خوبی موقعیت سازی می شود و هم مهاجمان به خوبی خود را در موقعیت قرار می دهند. عناصر خوبی هم داریم که می توانیم روی ضربات ایستگاهی خطرساز باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان پیرامون شرایط همکارانش گفت: آقای حسینی قراردادش را ثبت کرده است. کریم باقری هم خالصانه آمده است و کمک می کند، قرار است قرارداد آقایان، ادموند بزیک و چیذری هم به ثبت برسد./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: