امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یعنی دسته گل عروس قسمت کدومشون میشه
وااای چه جوی گرفته عروسسسسasna
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
پاسخ
سپاس شده توسط:
ببین واسه یه دسته گل چی کارا که نمی کنن
پاسخ
سپاس شده توسط:
اینو نگا چه پرشی چه توانی چه پشت کاریasnaazsx
گور بابای غم و غصه
بگو بخند زندگی کن
:) والا
پاسخ
سپاس شده توسط:
خداکنه به یکی برسه که بیشترازهمه نیازداره خasnaخ[عکس: asna.gif]خخخخخخخخخخخخخخخ.asna..asna..asna..asna..asna..asna..asna..asna..asna..asna..asna.
پاسخ
سپاس شده توسط:
من که چشمم اب نمیخوره به کسی برسه هرکی دست گل بگیره همدیگه رو میکشن تا جای که اثری از دسته گل نمونه

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
فقط مال منه
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
یعنی انقدر برای ازدواج کردن لح لح میزنن ؟
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با دو میلیون به کدوم کشور میشه سفر کرد؟ صنم بانو 2 187 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink وقتی که پرتقال میشه پرتغال !! صنم بانو 1 98 ۰۳-۱۱-۱، ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  وقتی دوربین جلوی دستگاه رادیولوژی یهو باز میشه :)) نیـایــش 7 335 ۱۶-۰۴-۰، ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: admin

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
34 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، v.a.y (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، N!rvana (۱۲-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، laya (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۱-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، نويد (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، Katayoon (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۱۱-۰۹-۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، .مليكا. (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، maede khanoom (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، ghazaleh (۰۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، دختر ایران (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، asma123 (۰۱-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۶ ق.ظ)، heliia (۱۲-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، Elnaz23 (۲۶-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۵ ق.ظ)، deli67 (۱۱-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، f-samiee-g (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، nza3380 (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، MAHYAR26 (۱۱-۰۹-۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۰۹-۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، ملک بانو (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، :-) sahar (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ)، گل شب (۱۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ)، نفس2015 (۱۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، برف سیاه (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، mortal enemy (۱۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، دخترشب (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، $zahra** (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان