امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یعنی شما گواردیولای استقلال هستید؟!

تاریخ انتشار : شنبه, 20 تیر 1394

[عکس: 9404-17m1924.jpg]

چندی پیش پیروز قربانی گفته بود: گواردیولا هم روزی از تیم ب به تیم اصلی رفت و بهترین مربی شد.
پیروز قربانی مدافع فصل قبل صبا چندی پیش در صحبتش گفته بود شاید از فوتبال خداحافظی کند؛ تصمیمی که بالاخره پیروز آن را عملی کرد.

بالاخره تصميم خودت را گرفتي؟
بله تصميم خود را براي خداحافظي از دنياي بازيگري گرفتم.

اگر بازي‌ها را ببيني، تغيير عقيده نمي‌دهي؟!
واقعاً نمي‌دانم چه بگويم، شايد هم به قول شما از خداحافظي منصرف شوم اما در حال حاضر قصد دارم بعد از ماه مبارك رمضان در كلاس مربيگري شركت كنم و ببينم اين‌كاره هستم يا خير؟

از حضور دو مربي سال‌هاي اخير در استقلال انتقاد كرده بودي. واقعاً فكر مي‌كني در استقلال فقط مربيگري بين دو شخص مي‌چرخد؟!
من منظورم شخص يا اشخاص خاصي نيست. اعتقاد دارم بايد به اشخاص ديگر هم ميدان بدهند و همه چيز براي سرمربيگري استقلال به دو نفر ختم نشود. مثلاً گوارديولا زماني در تيم B بارسا مربيگري مي‌كرد اما با اعتماد مسئولان بارسا، به تيم اصلي آمد و تبديل به يكي از بهترين مربيان دنياي فوتبال شد. الان هم من معتقدم بايد افكارمان به روز شود و دامنه ديد براي انتخاب سرمربي در استقلال وسيع باشد.

اخبار ورزشی - جام نیوز
پاسخ
سپاس شده توسط: