امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یعنی واقعا"""" دخترا این عادت رو دارن ؟
[عکس: 391046_608.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
خب اینو که همینه اینطورین فکر کنم!!!!!azsx
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
سپاس شده توسط:
آره دقیقا همینجوریه ، گل گفتی خانمی!!Tongue
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خودشهasnaasnamaramaramara
پاسخ
سپاس شده توسط:
Tongueآره دیگه

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
همه اینجورین که
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
پاسخ
سپاس شده توسط:
آرهxcvb
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
ولی این شرایط برعکسش برای من اتفاق افتاده:-2-42-:
پاسخ
سپاس شده توسط:
نخیر فقط گاهی xcvb
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
دقیقا همیشه اینجورین.......
و اِمروز رسیدم
به جمله مَعروف کتاب سَمفونی مُردگان :
تَنهایی را فَقط در شلوغی
می توان حِس کَرد..!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با این شوخی، با اون شوخی، با «جیمز وب» هم شوخی؟ صنم بانو 2 570 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink مسافرت رفتن دخترا / مسافرت رفتن پسرا صنم بانو 1 127 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۲۷ ب.ظ
Wink دهه ۶۰ این تابلو با تابلوی مونالیزا برابری می کرد !! صنم بانو 2 138 ۰۳-۱۱-۱، ۱۲:۲۹ ق.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
64 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، لیلی (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، sadaf (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، N!rvana (۱۴-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ)، laya (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۲-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، elena.r (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، n@st@r@n (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۳۶ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، Ar.chly (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، .مليكا. (۰۷-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۴ ق.ظ)، farnoosh-79 (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، • Niha • (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، ghazaleh (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۹ ب.ظ)، elham zelzele (۲۰-۰۷-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۲ ق.ظ)، دختر ایران (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، asma123 (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۵ ق.ظ)، سوگند* (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، heliia (۰۶-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، آرام18 (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، eris (۰۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، آشوب (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، asi_0098 (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، hannaneh (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، مارکیز (۱۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، deli67 (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۳۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، رزبیتا (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، خیات (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، mania (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، بانو16 (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۸ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، آراميس (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، *نیلوفر* (۱۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، *hasti* (۲۰-۰۸-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، armiti (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، MAHYAR26 (۰۱-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، aydil (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۰۱-۰۹-۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، :-) sahar (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، گلپرک (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، گیلاس (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، نفس2015 (۰۶-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، زمرد (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، محبوب (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، برف سیاه (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۵ ق.ظ)، maryamix (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، کوبان (۱۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۸-۰۶-۹۵, ۰۱:۴۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان