امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه جمله برای خدا بنویس
خدایا؟؟؟دلم گرفته....آرومم کن..بهم بگو چرا همیشه بی گناه متهم میشم؟gla
مگر دل بستن همین نیست؟که دلت را به روی عالم و آدم ببندی؟ :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
خــــــــــدایا
اگر روزی در سختی ها
فراموش ڪردم خدای بزرگی دارم
تو فراموش نڪن ڪه
بنـده ی ڪوچڪی داری
با نوازش ی و یا شاید تلنگری
بزرگی ات را برایم یادآوری ڪن...
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا می مونه براااااااااااااام ؟؟؟؟؟؟؟ این خوشی های الان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ HuhHuh
پاسخ
سپاس شده توسط:
هیچ وقت آنی نشدم که تو میخواهی و دوست ندارم آنی شوم که تو نمیخواهی با خودم درگیر شده ام من دستم به آسمانت نمیرسد اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
همیشه در مشکلاتم گفتم چرا من در خوشی هایم این سوال را ازت نپرسیدم
تو ببخش آدم است دیگر گاهی به سرش میزند سوال بپرسد گاهی نه
بابت همه چیز شکر

سرت را بالا بگیر اینجا آسمان است و تا نبض تومیزند فرود هیچ پرنده ای اضطراری نیست...

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129084
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایامن این روزابیشترازهرزمان دیگه بهت احتیاج دارم توروب غریب غریبان،شاه خراسان قسمت میدم تنهام نزار،الهی آمین
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا میگن که خودت گفتی "وقتی بنده من به نماز می ایسته، من جوری بهش توجه میکنم که انگار همین یه بنده رو دارم " .aad

پس چرا وقتی من نماز می خونم جوریم که انگار استغفرا... جز تو صدتا خدای دیگه هم دارم ؟ twol

میشه عشق منم از جنس عشق خودت بکنی ؟ aag
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا!
کمکم کن؛ پیمانی را که در طوفان با تو بستم در آرامش فراموش نکنم

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا ... بگیر از من آنچه ،تو را از من می گیرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
گنهكارم اما دوستت دارم.به خودت قسم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
تنهام نزار توی این امتحان سخت..
تاریک ترین ساعت شب نزدیکترین زمان به طلوع خورشیده
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوگواره ای برای علی... d.ali 5 381 ۱۶-۰۳-۹۷، ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali
Rainbow برای تو / دلنوشته های RASHNOU RASHNOU 17 1,416 ۰۱-۰۶-۹۴، ۰۵:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASHNOU

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، sadaf (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، محمد رضا (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۷-۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، زکیه جیگرر (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، zahra16 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۳-۹۷, ۱۲:۲۶ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، Katayoon (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، فرميسك (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ)، • Niha • (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، نیاز (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۷ ق.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، Neda0077 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، forough (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، دختر ایران (۲۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، asma123 (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، nobody (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، آشوب (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، deli67 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۸ ق.ظ)، *گیسو* (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، T a R a N e (۰۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، parisa1367 (۳۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، *hasti* (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، ملیکا.ن (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، Madi_2 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، avapars (۰۹-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۸ ق.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، aydil (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، لیلا خفن (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۸-۰۷-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، نفس2015 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، sahar* (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، setarehshab (۰۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، hanane (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، Mina..h (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، ӄoCholOo (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، برف سیاه (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، خانم ریزه (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۶:۱۷ ق.ظ)، مینا جابری (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، maede.a.f (۱۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، maryamix (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، hananee (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۴-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، یاس ارغوان (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۳-۹۷, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، ایانا (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، دختربهار (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، Land star (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، •Vida• (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، :)nafas (۱۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، salina (۱۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، "Ava" (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۸-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، No a (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، bℓack.ℓσvε (۰۹-۰۲-۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، author (۰۷-۱۰-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان