امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سوال!
میخواستم کمی دوستت داشته باشم از دستم در رفت عاشقت شدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
xcvl اولى و سومى رو هستم.xcvl
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی بی تفاوت مثل یه غریبه از کنارش رد میشم.
مگر دل بستن همین نیست؟که دلت را به روی عالم و آدم ببندی؟ :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
هه..انسان چیز عجیبی..به همون راحتی که دل میبنده به همون راحتی فراموش میکنه..
به همون راحتی که ابراز علاقه میکنه..به همون راحتی میشه طرفو خورد کرد..
و به همون راحتی که بی تفاوت شد ..به همون راحتی طرفو فراموش میکنه..
من که خودم همین کارارو مبکنم..
مشکل اینجاست
هرچه صبورتر میشوی
دنیا پروترمیشود..
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: rFzlp.jpg]

ﻣﻐــــــــﺮﻭﺭ ﻧﯿﺴﺘـــــﻢ ..…!!
ﻓﻘﻂ ﺩﻧﯿــــــﺎ ﺑﻬﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ
تـــــــﻮﺟﻪ ﺯﯾﺎﺩ
ﺑﯽتوﺟــــــــﻬﯽ میاره
پاسخ
سپاس شده توسط:
نگاهش می کنم و بهش پوزخند میزنم مطمئنم که اون اصلا منو یادش نمیاد..
و اصلا هم برام مهم نیست..[عکس: undecided.gif]
و اینکه با سومی خیلی موافقم..
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من حتی اگه ناراحت باشم هم تظاهر می کنم از رفتنش خیلیییییی
خوشحالم که حساب کار دستش بیاد .
یعنی یه جورایی بسوزه ..... مثلا اینطوری : bmctbmctbmct
پاسخ
سپاس شده توسط:
باهاش به خوبی رفتار می کنم انگار نه انگار کاری باهام کرده..Tongueخدام بزرگه بزرگــــــــــــــــــــــــــــه
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۹-۰۴-۹۵، ۰۷:۲۵ ب.ظ)قلب یخی نوشته: باهاش به خوبی رفتار می کنم انگار نه انگار کاری باهام کرده..Tongueخدام بزرگه بزرگــــــــــــــــــــــــــــه

تو دیگه کی هستی ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
41 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، sadaf (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، v.a.y (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، نويد (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، Ar.chly (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، asma123 (۱۳-۰۹-۹۴, ۱۰:۰۰ ق.ظ)، heliia (۱۲-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، parisana (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، deli67 (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۲-۰۹-۹۴, ۰۷:۵۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، nza3380 (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۵:۱۲ ق.ظ)، sarika (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، *hasti* (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۵ ق.ظ)، barooni (۱۲-۰۴-۹۵, ۰۵:۳۶ ق.ظ)، armiti (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۲-۹۵, ۰۶:۳۴ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، نفس2015 (۱۲-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، hanane (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، محبوب (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، nafas:) (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، bahari (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۰:۰۰ ق.ظ)، نرگس خانوم (۲۰-۰۲-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، خانم ریزه (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، S.dark (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، M@rzi (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، mortal enemy (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، maryamix (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، ترانه81 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، دخترشب (۲۰-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، قلب یخی (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، Living Corpse (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، دختربهار (۱۹-۰۸-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان