امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه کلمه بگو که برعکسم کلمه باشه
گرگ
هق هق_قهقه
من_نم
شایَــــد مَنــــ کامِلــــ نَباشَمــــ ?اَمــــا کامــــِلا خودَمَمــــــ☺ــــــــــــ
پاسخ
سپاس شده توسط:
کباب....بابک
شاید بهم بگی مغرور یا بی احساس
ولی من به ادمای عمومی حس خاصی ندارم...!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
نیما ،،،،،،،، امین
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
نیت
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
امير........ريما
اگهـ شما כیــپلم خیــانت כاریــ...
ما כیـ ماهــیــا فوق تخصص انتقام כاریــم...!
گفتم כر جریــاטּ باشیــ!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
مرگ........گرم
و سکوت چه زیباست

وقتی می دانی همه دروغ می گویند....
پاسخ
سپاس شده توسط:
سرد
درس
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
پاسخ
سپاس شده توسط:
راه...هار
پاسخ
سپاس شده توسط:
مار...رام
پاسخ
سپاس شده توسط:
بمب
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدل پیـ ـشونی عشقت رو بگو تا بگم چطور آدمیه صنم بانو 0 177 ۲۸-۰۷-۱، ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Heart دوست داشتی اسمت چی باشه؟ Ice Prance 46 2,483 ۱۶-۰۱-۹۸، ۱۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  جالبه!؟شما هم میتونید از این کلمه ها پیدا کنید!... barooni 13 1,037 ۰۴-۱۲-۹۶، ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: barooni

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
37 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۰-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، hasti.cruel (۱۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، نويد (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۱ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۴ ق.ظ)، SilentCity (۱۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۶-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، raha..79 (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، Kimia.02 (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، eris (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، elaheh.p (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، آیداموسوی (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۹ ق.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، nza3380 (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۶:۵۳ ق.ظ)، fatemeh . R (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۸ ق.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۹:۱۸ ق.ظ)، barooni (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، شقایق سرخ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، hanane (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۸ ق.ظ)، nafas:) (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۵ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۰۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، deli_amini (۲۱-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Amir ALI (۰۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، d.ali (۰۱-۱۱-۹۵, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۳:۵۷ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان