امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یوگرافی مهدی احمدوند | تنظیم، آهنگساز
مهدی احمدوند 29 بهمن 1370در شهر کرج متولد و بزرگ شده همین شهر می باشد و اصالتا همدانی
با استعداد در موسیقی به طوری که شروع به کار موسیقی او از 14 سالگی و با ویولن بوده

اولین کاری که او ساخت اهنگ 'خیلی دوست دارم یه روز' بوده که شعر و اهنگ سازی و تنظیم کار توسط خودشون انجام شد

اولین کاری که برای شخص دیگری تنظیم کرد اهنگ ' تاوان ' برای سامان جلیلی بود

و نظرش در مورد سامان :

سامان پسر خوب و با استعدادی هست بعضی ها میگن که تنظیم من باعث پیشرفت سامان جلیلی شده اما من همیشه گفتم سامان با هر کسی دیگه ای کار میکرد بازم پیشرفت میکرد چون توانایی بالایی داره و من فقط یک تنظیم معمولی انجام دادم

خواننده مورد علاقه او استاد شادمهر عقیلی هست

تعداد اهنگهای مهدی احمدوند تا به امروز تقریبا 35 اهنگ بوده که تمامی شعر و اهنگ و تنظیم با خود مهدی بوده به غیر از اهنگ ' یه بهونه ' که شعرش برای یکی از دوستانشون بوده

تنظیم اهنگ ها تو استدیو خونگیش انجام میگیره

و شخصا دوست داره یک خواننده خوبی باشه تا اهنگ ساز و تنظیم کننده خوب چون اعتقاد داره آهنگ سازی و تنظیم وقت و انرژی زیادی ازش میگیره

خیلی دوست داره که به صورت مجاز کار کنه و خیلی دنبال مجوز بوده اما تا به امروز

نتیجه ای نداشته!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
ام اصلی مهدی احمدوند
ملیت ایرانی
تولد 29 بهمن 1370
زمینه فعالیت خواننده
سبک پاپ
سازمورد علایق ویولن

با استعداد در موسیقی به طوری که شروع به کار موسیقی او از 14 سالگی و با ویولن بوده اولین کاری که او ساخت اهنگ 'خیلی دوست دارم یه روز' بوده که شعر و اهنگ سازی و تنظیم کار توسط خودشون انجام شد اولین کاری که برای شخص دیگری تنظیم کرد اهنگ ' تاوان ' برای سامان جلیلی بود.
و نظرش در مورد سامان :
سامان پسر خوب و با استعدادی هست بعضی ها میگن که تنظیم من باعث پیشرفت سامان جلیلی شده اما من همیشه گفتم سامان با هر کسی دیگه ای کار میکرد بازم پیشرفت میکرد چون توانایی بالایی داره و من فقط یک تنظیم معمولی انجام دادم.
خواننده مورد علاقه او استاد شادمهر عقیلی هست

تمامی شعر و اهنگ و تنظیم با خود مهدی بوده به غیر از اهنگ ' یه بهونه ' که شعرش برای یکی از دوستانشون بوده
تنظیم اهنگ ها تو استدیو خونگیش انجام میگیره
و شخصا دوست داره یک خواننده خوبی باشه تا اهنگ ساز و تنظیم کننده خوب چون اعتقاد داره آهنگ سازی و تنظیم وقت و انرژی زیادی ازش میگیره
خیلی دوست داره که به صورت مجاز کار کنه و خیلی دنبال مجوز بوده اما تا به امروز نتیجه ای نداشته

البوم ها
موج منفی
نقطه ضعف

تک اهنگها
دلم میخواست
نارفیق
دوست دارم
نقطعه ضعف
دست عمو
دل بستم
حرف دلم
خواب پریشون
ساعت رفتن
تنهام نزار
یاد من
یه شاخه گل (ریمیکس)
عشق اول
کار چشمات (مهدی احمدوند و سامان جلیلی)
روتو کم کن
دل نشکن

سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم امیدوارم که حالتون خوب باشه ، مثل من مشکل نداشته باشین از همتون معذرت میخوام بابت این مدت که یکم کم کار شدم و شمارو تو انتظار گذاشتمتون ، اما یکم مشکلات شخصی دارم دعا کنید تا یک ماه آینده تموم بشه که کلی آهنگ آماده کردم میخوام تنظیم و تقدیمتون کنم
و یه چیز دیگه که میخوام خدمتتون عرض کنم
من از بابت آهنگ سازی و تنظیم به هیچکسی نیاز ندارم و یه سری شایعاتی که آدمای حسود درست کردن رو باور نکنید ، متاسفانه دو برابر شما عزیزای مهربون دشمن و حسود پشت سر من هست اینا همونایی هستن که یه روزی که من حتی ساز هم نمی دونستم چیه به اصطلاح آهنگ ساز و تنظیم کننده و خواننده بودن ...
بگذریم ...
از دوستانی هم که لطف میکنن و برای من شعر میفرستن اول اینکه ازشون تشکر میکنم و بعد میخوام بهشون بگم که تک تک شعر های شمارو من از طریق ایمیلم چک میکنم و ممنون شما هستم ، از شعرای خوب حتما استقبال میکنم و حتما" در آینده چندتاشو می شنوید
در پایان باز هم از همه شما دوستان عزیزم تشکر میکنم ممنون که تو این مدت همراه من بودین و همیشه باعث افتخار من بوده که دوستای گلی مثل شما داشتم و دارمو خواهم داشت .
پاسخ
سپاس شده توسط:
اصلا بهش نمی خوره متولد 70 باشه....

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط: