امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک فرزند حاصل چند سال رابطه عاشقانه پدر و دختر استرالیایی
دختر استراليايي كه از پدرش صاحب فرزند شده، پس از اقرار به عشق نامشروعشان در يك برنامه تلويزيوني مردم كشورش را متحير كرد.

اين پدر و دختر پس از چند سال ارتباط عاشقانه با يكديگر، صاحب فرزند شدهاند.

جان ارنست ديوز و دختر وي جنيفر آن ديوز در برنامه ۶۰ دقيقهاي شبكه تلويزيوني كانال ناين اظهار كردند كه در سال ۲۰۰۰ به يكديگر علاقهمند شدند.

كودك اين پدر و دختر كه دومين فرزند آنهاست، هماكنون ۹ ماه دارد. فرزند نخست آنها كه در سال ۲۰۰۱ متولد شد، چند روز پس از تولد در اثر نارسايي قلبي درگذشت.

جان سه دهه قبل از مادر جنيفر جدا شد. جنيفر در اين برنامه تلويزيوني اظهار كرد: ما فقط از مردم ذرهاي احترام و درك ميخواهيم.

دختر ۹ ماهه اين پدر و دختر، سيلسيت نام دارد كه جان هم پدر و هم پدربزرگ وي محسوب ميشود. اين كودك كه در اين برنامه نشان داده شد در صحت كامل است.

جان درباره اين اقدام ميگويد: من ميدانم كه رابطهام با دخترم غيرقانوني است، اما احساسات بر من غلبه كرده است.
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: مرد آریایی ، mahro ، fire boy ، nafas ، v.a.y ، arish94 ، مرداب ، لیلی
وایـِــــــــــــــــــــــــــــــــــــی چندش twolدختره چه پرروه میگه ما از مردم یه ذره احترام میخوایم امره دیگه نیست میخوایی جایزه نوبل بهت بدیم؟:-2-42-:azxc
زندگی مثل آب توی لیوان ترک خورده میمونه... بخوری، تموم میشه...نخوری، حروم میشه... از زندگیت لذت ببر... چون در هر صورت تموم میشه...
پاسخ
سپاس شده توسط: مرد آریایی ، mahro ، fire boy
بلا به دور.....dviadviadviadvia
وای از این عمر که با میگذرد ... میگذرد !!!
پاسخ
سپاس شده توسط: fire boy
چه پدرایی پیدا میشن:-2-42-:twoltyuidvia
میدونی بهشت کجاست؟؟؟
یه فضای چن وجب در چن وجب که بین بازوهای کسی که دوسش داریه!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا لعنتشون کنه..tyuityui
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط:
عجبا..اصلا نمیشه چیزی گفت...چه دوره ای شده...dfgh
رمان وحشی اما دلبر
پاسخ
سپاس شده توسط:
اینا‏ ‏علنی‏ ‏کردن.‏ ‏خیلیھای‏ ‏دیگہ‏ ‏ھم‏ ‏ھستن،
متاسفانہ‏ ‏azsxtwolazsx
همانند مردابی شده‌ام که رویای پیوستن به دریا را دارد
اما خورشید را بالای سر خود می‌بیند
و از کابوس بیابان رهایی نمی‌یابد

پاسخ