امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک نمایش عاشورایی به انوشیروان ارجمند تقدیم شد
نمایش «نقل سرخ» که در جشنواره سوگواره خمسه اجرا می شود به انوشیروان ارجمند تقدیم شد.

به گزارش خبرنگار تئاتر ایسنا، نمایش «نقل سرخ» به کارگردانی اکبر قهرمانی که پیش از این در دو دوره در تالار مولوی اجرا شده بود و جزو آثار منتخب جشنواره فجر هم شناخته میشود، از 21 تا 25 آذرماه در خانه فرهنگ فدک و در قالب نخستین سوگواره مذهبی تئاتر خمسه روی صحنه است.

قهرمانی، کارگردان این نمایش گفت: اجرای شب گذشته (24 آذرماه) این نمایش به انوشیروان ارجمند که به تازگی درگذشته است تقدیم شد.

وی دربارهی این هنرمند تئاتر، سینم ا و تلویزیون اظهار کرد: در هفتمین جشنواره رضوی از آقای ارجمند دعوت کردم تا برای نمایش «آگرندیسمان» با ما همکاری کند، اما با وجود علاقه زیاد او از آنجا که درگیر سریال «مختارنامه» بود، نتوانست در این نمایش بازی کند که با توجه به مضمون نمایش، از این موضوع ناراحت بود و در نهایت، اصغر بیچاره جایگزین او شد.

به گزارش ایسنا، نمایش «نقل سرخ» که تم عاشورایی دارد، نوشته ی آرش عباسی و کاری از گروه تئاتر نیایش است که ساعت 18 و 30 دقیقه در خانه فرهنگ فدک اجرا میشود و امشب آخرین اجرای خود را روی صحنه میبرد.

در این نمایش که رحمت امینی، مشاور کارگردان آن است، میثم حقی به عنوان تک بازیگر، ایفای نقش می کند.
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: