امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۲ سوالی که با جواب دادن به آن ها ضریب هوشی شما تقریباً مشخص خواهد ش?
در تحقیقی در سال ۲۰۱۶ که توسط برخی از روانشناسان پیشرو انجام شد این متخصصان روانشناسی نحوه ی تاثیر شلوغی جمعیت را بر روی اشخاص بررسی کردند و نتایج جالب این تحقیق نشان داد که افرادی که ضریب های هوشی بالایی دارند معمولاً دارای ویژگی ها و شخصیت های مشابهی نیز هستند. در ادامه ی این مطلب دو سوال ارائه شده است که به شما کمک می کند بدانید که آیا شما نیز از دسته ای افراد با ضریب هوشی بالا هستید یا خیر.
۱- آیا می توانید در قسمتی شلوغ از یک شهر بزرگ زندگی کنید؟
[عکس: 15023610-New_york_times_square-terabass-...785175.jpg]
جواب ۱: نه، شلوغ بودن مرا دچار استرس و اضطراب می کند.
جواب ۲: مشکلی ندارم، احساس راحتی میکنم.
۲- آیا اگر در تماس دائم با دوستانتان نباشید غمگین شده و احساس تنهایی و دلتنگی می کنید؟

جواب ۱: کم و بیش

جواب ۲: نه، به ندرت[عکس: 15023660-166-1499413465-650-41fa03af13-1499785175.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
خو این چرا جواب نداره Huh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
اره جوابش کو xcvl ‌من جواب دادم
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
.
نتایج:
  • اگر در هر دو سوال گزینه ی اول را انتخاب کنید پس در شاخص شادی رتبه ی بالایی به خود اختصاص می دهید.
  • اگر در هر دو مورد گزینه ی دوم را انتخاب کنید شما ویژگی عمده افراد دارای ضریب هوشی بالا را دارا هستید.
  • آنطور که تحقیقات نشان داده است آن دسته افرادی که توانایی های ذهنی بالایی دارند می توانند وظایف پیچیده و مهم را به خوبی انجام دهند و خیلی زود با شرایط و محیط های جدید خود را وفق می دهند. زیرا این افراد در مدیریت استرس خود و غلبه کردن بر اضطراب زندگی در یک منطقه ی پرجمعیت موفق عمل می کنند و نیازی به حمایت های دوستان خود ندارند. این افراد مستقل بوده و به تنهایی از عهده ی کارهای خود برمی آیند.
  • اگر در یکی از سوال ها گزینه ی اول و در یکی دیگر گزینه ی دوم را انتخاب کنید بنابراین در شاخص شادی و ضریب هوشی رتبه و نمره ی متوسط و متعادلی را دریافت خواهید کرد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
من هر دوتا گزینه دو بودم asna
باهوشتونم asna
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: