امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New من یه کلمه میگم تو رنگشو بگو...
جیگری

کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من عاشقانه دوستش داشتم و

او عاقلانه ترکم کرد....

منطق او حتی...

از حماقت من هم احمقانه تر بود...

(شاملو)
سپاس شده توسط:
خاکستری

مرگ
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
سبز با شدت وضعف رنگش

دلتنگى
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
دلتنگی خفیف ابیه... ولی زیادش مشکی..

حقیقت..
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:
گمون نکنم نیازی به توضیح زیادی باشه... ولی وقتی رنگشو گفتی تو هم یه کلمه بگو...

مثلا
عشقasna
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
قرمز
دختر
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
طلايى
كتاب
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
سبز

عیدxcvl
سپاس شده توسط:
سفيد
اتش نشان
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
نارنجی
ازخودگذشتگی
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همین الان بگو دلت واسه کی تنگ شده؟؟ M@rzi 47 1,771 ۱۴-۱۲-۹۵، ۱۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: :)nafas
  کلمه ای که شما رو اذیت می کنه چیه ؟ foffof 30 1,726 ۱۲-۱۲-۹۵، ۱۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: دختربهار
  بهم بگو :) barooni 16 1,028 ۱۰-۱۰-۹۵، ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
53 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۱۱-۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ)، آرزو (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۳۳ ب.ظ)، بانوی جنوب (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ)، I_Mohammad_I (۲۳-۰۲-۹۵, ۰۲:۴۴ ق.ظ)، yasaman2001 (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، hadis hpf (۲۸-۱۱-۹۵, ۰۵:۵۰ ق.ظ)، نويد (۰۶-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، Mahdiye (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، • Niha • (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۶ ق.ظ)، Death (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، 2fan2314 (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، T a R a N e (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، *hasti* (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، barooni (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۰ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، sahar* (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، برف سیاه (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، nafas:) (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، M@rzi (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، ثـمین (۰۴-۱۰-۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ)، Amir ALI (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، maryamix (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ)، AsαNα (۰۱-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، ft.samadi (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۰-۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۱:۴۸ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، nil2001 (۱۵-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، setareh1 (۱۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، d.ali (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، موش موش (۰۳-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ)، .AtenA. (۰۲-۱۱-۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، دختربهار (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، Land star (۱۸-۱۱-۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، •Vida• (۱۹-۱۱-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، "Ava" (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، Elesa (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، taranomi (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، "فاطیما79" (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، Fahimeh.a (۱۴-۱۰-۹۶, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، zahraaaaaaaa (۰۲-۰۳-۹۹, ۰۷:۳۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان