امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه "بیشترین سپاس دهنده"
اسم من کجایی دقیقا کجایی azxc

باید اون اول می بودی

اما نیستی

کجایــــــــــــــــــــــــــیzaps
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
(۰۲-۰۵-۹۵، ۰۸:۳۳ ب.ظ)barooni نوشته: اسم من کجایی دقیقا کجایی azxc

باید اون اول می بودی

اما نیستی

کجایــــــــــــــــــــــــــیzaps

آدم حساس که میشه برعکس میشه

تو هم رو سپاس حساس بودی من اسمت رو فراموش کردم

الان گذاشتمت جزو لیستxcvk
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
منم میخوام باشمzaps
عاشق مسابقه ام
سپاس شده توسط:
(۰۳-۰۵-۹۵، ۰۱:۰۳ ب.ظ)عسل6 نوشته: منم میخوام باشمzaps
عاشق مسابقه ام

شما هم با یک روز فاصله جزو لیست قرار گرفتی

ولی دیگه از الان به بعد کسی به لیست اضافه نمیشه
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
وای مرسی
سپاس شده توسط:
اعتبار برندگان مسابقه از 300 اعتبار به 400 اعتبار ارتقا پیدا کرد
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
منم میخوام..ـ
خاطرات هرچه شیرین تر باشد
بعد ها از تلخی
گلویت را بیشتر می سوزانند
*deli _ amini*
سپاس شده توسط:
پایان مسابقه کی هست
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
دوباره برگزار شده ؟؟؟
منم موخوام
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
سپاس شده توسط:
آخر این مسابقه به کجا انجامید صدف جان ؟!
تو خرداد و تیر سرم خیلی شلوغ بود چون درگیر امورات مربوط به تحصیل بچه هام بودم .
ببخشید که تو مسابقات کمرنگ بودم .
mara
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 436 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,695 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 724 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، لیلی (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، sadaf (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، .ستایش. (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، baye (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، *Zahra* (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، zahra97(baran) (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، N!rvana (۱۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، laya (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، ......... (۰۹-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، Tasnim (۳۰-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، hadis hpf (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، نويد (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، Katayoon (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ)، گلاره (۰۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، Ar.chly (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، elham zelzele (۰۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، €ستايش€ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، heliia (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، Death (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، deli67 (۳۰-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، daved (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، T a R a N e (۰۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، *ana* (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۶:۴۱ ق.ظ)، nza3380 (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، *hasti* (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، aydil (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، لیلا خفن (۰۶-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، candy (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، amirreza (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، ليلا محمد (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ق.ظ)، hanane (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، محبوب (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، برف سیاه (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، .Arman. (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، bahari (۰۸-۱۱-۹۵, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، عسل6 (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، maede78 (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، pari39 (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، پریا14 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۲۰ ق.ظ)، مشیانه راد (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۵ ق.ظ)، hamin13 (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۰ ق.ظ)، شیشه (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، hoda-z (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۰۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، M@rzi (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، zahara.bandari (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، deli_amini (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ)، الی نجفی (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، Saman.p (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، نیلوفر رضایی (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، ساريا (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، توکلی (۱۱-۰۴-۹۵, ۰۹:۴۳ ق.ظ)، f.a.t.i.m.a (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، نازنين (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، طوبی (۱۰-۰۴-۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، ثـمین (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، Chita (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، مريم دهقاني (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، elin45 (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، maryamix (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۱:۴۵ ب.ظ)، Faeze samai (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، Mona.farajii (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۳ ق.ظ)، shirin2 (۱۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، ElittA (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، دانیار (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، zahra rose (۰۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، نوش 1366 (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، ma-ali (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۳ ق.ظ)، Minaban (۳۰-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، مبینا غلامی (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، AsαNα (۲۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، ft.samadi (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، Parinazsp1993 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، hananee (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۵:۱۱ ق.ظ)، مهدی - ال (۳۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، 74mahdiiis (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ)، طلسم شده (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، Living Corpse (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ)، sara bano (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، Zra_dlpunzdah (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان