اتاق گپ بچه های ایران رمان - 1
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۳۱ ق.ظ)taranomi نوشته:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۲۹ ق.ظ)ملکه برفی نوشته: نچ نچ نچ نچ
چشمم روشن
جلوی چشم مدیرها غیبت ادمینو میکنید danidanidanidanidanixcvb
جلوشم میگیم.خخخ
میگیم عایا[عکس: huh.gif]
شک نکنasna
سپاس شده توسط:
مامى تواامارققدوو قواره ى رييسم دارى کلک؟asna

بيو بريز بيرون ببينم. شايد به هم خورديمasna
قسمت شد رفتم خواستگاريشasna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۳۳ ق.ظ)shgha نوشته:
چشمم روشن
جلوشم میگیم.خخخ
شک نکنasna
اوکی.خخخ
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
چشمم روشن
جلوشم میگیم.خخخ
شک نکنasna

(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۳۴ ق.ظ)*صنم* نوشته: مامى تواامارققدوو قواره ى رييسم دارى کلک؟asna

چه حالی میده ادمین بیاد اینارو بخونه ضایع شید من بخندم asnaasnaasna
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
سپاس شده توسط:
اگه بياد ينى يکى جاسوس بوده اينجاasna

چون رييس اهل اومدن نيست. مگه من دعوتش کنمasna

من که همه رو منکر ميشم ميگم من نبودمasna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
میگم چه دلی پری داشتین شماهاasnaمنتظر اشاره بودید asna
سپاس شده توسط:
من که میگم بچه ی رییس هم قد شماست
کاری به کارتون ندارهbmce
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۳۵ ق.ظ)ملکه برفی نوشته:
چشمم روشن
جلوشم میگیم.خخخ
شک نکنasna

(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۳۴ ق.ظ)*صنم* نوشته: مامى تواامارققدوو قواره ى رييسم دارى کلک؟asna

چه حالی میده ادمین بیاد اینارو بخونه ضایع شید من بخندم asnaasnaasna

ماه رمضونه زیراب نزن.خخخ

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
(۰۱-۰۴-۹۶، ۱۱:۴۰ ق.ظ)دخترعلی نوشته: من که میگم بچه ی رییس هم قد شماست
کاری به کارتون ندارهbmce
الکی؟ینی به عبارتی جای بابامونه؟خخخ

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
راحت باشید شوخی کردم xcvk
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,812 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 1,124 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
  اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى ) d.ali 20,378 171,400 ۰۶-۰۷-۰، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، sadaf (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، ~mahdis~ (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، kosar (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۲-۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، نويد (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ)، Katayoon (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، nika_beny (۱۶-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۱-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، .مليكا. (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، neda.s (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، zr2014 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، "MJ" (۰۷-۰۲-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، monir maniyan (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، نیاز (۲۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، Neda0077 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، asma123 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، raha..79 (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، eris (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، آشوب (۱۰-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۹-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، hannaneh (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، رزبیتا (۱۷-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۴ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، mania (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، hasti.mehr (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، sarika (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، *hasti* (۱۰-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، Mary.b (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، فری دات کام (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ)، razi (۲۲-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، آق جمشید (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، محبوب (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، .Arman. (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۲-۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، maryamix (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، zo68 (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، دانیار (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، دخترشب (۱۸-۰۲-۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ)، AsαNα (۰۳-۰۲-۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، ft.samadi (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۶-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، Baran123 (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، happyramina (۰۵-۰۷-۹۵, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، farnaz83 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۸:۲۰ ق.ظ)، Nasi.egh (۳۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، عسل 1356 (۲۸-۰۷-۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۰۷-۹۷, ۰۹:۲۴ ق.ظ)، barane khazan (۲۴-۱۰-۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، daryaeearam (۱۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، .AtenA. (۰۲-۰۲-۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، یه دختر تنها (۲۲-۱۰-۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، ایانا (۰۵-۱۲-۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، Land star (۳۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، •Vida• (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۳-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، salina (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، ساسی (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۲-۰۴-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان