امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی تاپیکها و گزارش تاپیکهای تکراری
سلام كاربران عزيز و مثل دسته گل سايت ایران رمان

این اطلاعیه به یک دلیل ایجاد شده و اون اینکه

شماها هم در كارهاي انجمن سهيم باشيد

بنابراين هر موقع مطلبي ديديد كه تكراري بود و ناظمها و مديران هم نظر دادن ولي متوجه نشدن كه تكراري بوده و حذف نشده

لطفا حتما" گزارش کنید

تا مدیران هم مطلع بشن و حذف كنن ..
----------------------------------

البته به تاريخ ارسالها در هر مطلب توجه كنيد .. تا مطلبي كه تازه تر ارسال شده حذف بشه

مطالب تكراري براي كلاس سايت خوب نيست

ممنون از تك تك شما براي همراهي در انجمن

-
پاسخ
مرسی لیلی جان برای ایجاد این تاپیک چون واقعا حتی بعضی موارد از دست مدیران ممکنه در بره
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
تکراری
http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=27903

قبلا با این عنوام خودم ایجاد کردم

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=24650
آدم ها همه می پندارند که زنده اند؛
برای آنها تنها نشانه ی حیات؛بخار گرم نفس هایشان است!
کسی از کسی نمی پرسد : آهای فلانی!
از خانه ی دلت چه خبر؟! گرم است؟ چراغش نوری دارد هنوز؟ ...
پاسخ
تکراری:
http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=28695&pid=106960#pid106960

موجود در بخش :

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=5665

پاسخ
سپاس شده توسط: مرد آریایی ، لیلی ، .ShahrzaD. ، _Mystery_ ، _Mystery_ ، _Mystery_
تکراری قبلا ایجاد شده ولیهر چی گشتم نتونستم لینکش رو پیدا کنم

http://www.forum.iranroman.com/showthread.php?tid=30441
آدم ها همه می پندارند که زنده اند؛
برای آنها تنها نشانه ی حیات؛بخار گرم نفس هایشان است!
کسی از کسی نمی پرسد : آهای فلانی!
از خانه ی دلت چه خبر؟! گرم است؟ چراغش نوری دارد هنوز؟ ...
پاسخ

سلام
این تایپیک رو ایجاد کردم تا کاربران عزیزی که فعالیت میکنن اشکال کارشون رو ببیند و با دقت بیشتری به فعالیت ادامه بدن.
چون این چند روزی که من بخش ها رو میگشتم ، خیلی از تایپیک ها مشکل داشتند
هر بخشی قوانین مشخص خودش رو داره.
لطفا قبل از ایجاد تاپیک موضوع رو در زیر بخش مناسب قرار بدید و بخش رو سرچ کنید تا پستتون تکراری نباشه .
میتونید برای اطلاع دادن به مدیران از [عکس: postbit_report.gif] استفاده کنید.( اما تا مدتی برای اینکه فعالیت درست دستتون بیاد من توی تایپیک هم اعلام میکنم )
--------------------------------------------------------------------
در این تاپیک :

- تکراری بودن
- عدم نمایش عکس
- زیر بخش نامناسب
- خلاف قوانین انجمن
و موارد مشابه گزارش میشه
( لطفا توی گزارشهاتون دقت کنید )

فقط گزارشات بخش عکس در این تایپک گفته میشود :

سپاس از همکاری شما mara

پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، لیلی ، آرزو ، .ShahrzaD. ، _Mystery_ ، _Mystery_ ، _Mystery_
زیر بخش نامناسب /بخش فرهنگ و هنر :
جملات عاشقانه

پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، .ShahrzaD. ، _Mystery_ ، _Mystery_ ، _Mystery_
ادغام:

بشنو

تنهام كسي نيست.

فقط مال تو.
زمزمه ی رفتن

تایپیک مربوطه : عکس نوشته های عاشقانه ( سری اول )

پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، .ShahrzaD. ، _Mystery_ ، _Mystery_
زیر بخش نامناسب:

منبع عشق چیشت؟

پاسخ
زیر بخش نا مناسب( ویرایش اسم پست )

پروانه - داستان کوتاه -somaeh_at

پاسخ

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نحوه دادن اعتبار به تاپیکهای کاربران انجمن لیلی 1 947 ۰۹-۰۳-۹۶، ۰۴:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: d.ali
  بررسی تکراری بودن تاپیکها لیلی 0 1,072 ۱۴-۱۲-۹۱، ۱۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: لیلی

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
95 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۲-۹۷, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، لیلی (۰۵-۱۲-۹۹, ۱۲:۰۳ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۰۳-۹۶, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۳۱-۰۲-۹۷, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، v.a.y (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، adonis (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، N!rvana (۱۸-۰۲-۹۵, ۱۰:۲۳ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۷-۰۹-۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، ملکه برفی (۳۰-۰۲-۹۷, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، elena.r (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، نويد (۳۰-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، Ar.chly (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، .مليكا. (۰۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، SilentCity (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، hedy (۱۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۷ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ)، sara.samii (۳۰-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۵ ق.ظ)، Aiden22 (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، elham zelzele (۱۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۹-۰۷-۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، الهه ی شب (۱۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۷ ق.ظ)، raha..79 (۰۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، eris (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۲ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، آشوب (۳۰-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، پرســـا123 (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ)، hannaneh (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، Death (۲۸-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، deli67 (۰۶-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، lovely (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، white lion (۰۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، afrooz (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۴ ق.ظ)، 2fan2314 (۰۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۲۰-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۶-۰۷-۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، morgana (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، رزبیتا (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، RASHNOU (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، ماهورآرمان (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، nza3380 (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، nastaran.17 (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ)، *hasti* (۰۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، barooni (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۴-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، صنم بانو (۳۱-۰۲-۰, ۰۶:۲۲ ق.ظ)، گلپرک (۱۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، baran.z.m.b (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، sahar* (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، nemesis75 (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، lمهتاب (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، زمرد (۱۷-۰۹-۹۴, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، برف سیاه (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، ladanr692 (۲۴-۰۱-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، pari39 (۲۵-۰۲-۹۵, ۱۰:۳۸ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۸-۰۳-۹۵, ۱۱:۰۱ ق.ظ)، M@rzi (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، نیلوفر رضایی (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۹:۱۰ ق.ظ)، ثـمین (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، maryamix (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، Melinaw (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، ft.samadi (۱۹-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، آسیل (۲۸-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، d.ali (۳۱-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۴ ق.ظ)، forona (۳۰-۰۷-۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، ایانا (۱۸-۰۸-۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، ساسی (۱۵-۰۲-۹۷, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۰۲-۹۷, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۷ ق.ظ)، Charmera (۲۴-۰۳-۹۶, ۰۶:۱۵ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۸:۴۲ ق.ظ)، دختر ستاره (۲۰-۰۲-۹۷, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، author (۱۲-۱۲-۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، Wessal (۲۵-۰۱-۹۷, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، Amira (۲۳-۰۲-۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، m.h.y (۳۱-۰۲-۹۷, ۱۱:۰۸ ق.ظ)، Sarab (۰۳-۰۳-۹۷, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، هویدا مهرزاد (۱۶-۱۱-۹۹, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، _Mystery_ (۰۷-۱۲-۹۹, ۰۵:۲۲ ق.ظ)، ستیا (۲۶-۱۲-۹۹, ۰۲:۱۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان