امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست داری همسراینده ات اهل کدوم شهر باشه
[عکس: 140042657650951.jpeg]
عاشق زندگیمم
سپاس شده توسط:
شیراز
شده در اوج جوانی با همین ظاهر شاد،تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود
سپاس شده توسط:
فرقی نمیکنه
سپاس شده توسط:
تبریز یا تهران
هرجــا ســخـن از اعتــمــاد استـــ،
خــنــده ام مـیگـــیــرد!
هــــHeــــه..
سپاس شده توسط:
فرقی نمیکنه
همه جوره قبولش دارمasnaasnaنیییمه ی گمشدهههه
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
سپاس شده توسط:
تهران یا اصفهانTongue
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
سپاس شده توسط:
اهل قبرستون.azsx
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
تهران با اصفهانی...شیرازی
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
سپاس شده توسط:
اردبیل عاشق این شهرم
سپاس شده توسط:
تهران
رمان دختر شیطون بلا http://forum.iranroman.com/showthread.ph...#pid706472[IMG]http://[/IMG]
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سئو در شهر اصفهان - راهکارها و استراتژی‌ها wyky1374 0 195 ۰۲-۱۱-۲، ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: wyky1374
  همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟ varesh 1,067 26,467 ۱۰-۰۸-۹۶، ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  کدوم ؟قرمز یا ابی؟چرا؟ d.ali 7 514 ۰۴-۰۸-۹۶، ۰۸:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
53 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، زینب سلطان (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، نويد (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، Katayoon (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، Ar.chly (۰۱-۰۳-۹۵, ۱۱:۴۵ ق.ظ)، ****Dayan**** (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۹:۰۶ ب.ظ)، "MJ" (۲۹-۰۲-۹۵, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، ghazaleh (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، raha..79 (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، heliia (۲۰-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، آشوب (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۷-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، deli67 (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، *گیسو* (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ)، 2fan2314 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، آیداموسوی (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، مهسا هسدم (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، barooni (۳۱-۰۲-۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ)، armiti (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، صنم بانو (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، :-) sahar (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۲:۱۴ ق.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، بهار۲۳h (۳۱-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۳ ق.ظ)، hanane (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۳۳ ق.ظ)، ӄoCholOo (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، برف سیاه (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۲ ق.ظ)، گل بانو 1395 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۱:۵۰ ق.ظ)، مشیانه راد (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ)، tara3079 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۱:۴۲ ق.ظ)، zo68 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، یاس ارغوان (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، d.ali (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، .AtenA. (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، دختربهار (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، Land star (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، •Vida• (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، :)nafas (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۰۱-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، salina (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، "Ava" (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۱-۰۶-۹۷, ۰۴:۱۹ ب.ظ)، Elesa (۲۶-۰۳-۹۶, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، maTisA (۱۵-۰۳-۹۶, ۰۲:۱۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان