دعوت به همکاری
سوال منم مثل ماله رهاست!
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم دوست دارم بهتون كمك كنم وباهاتون همكاري كنم ولي نميدونم چطوري ولي اگه راهنماييم كنيد ميتونم mara
ممنون خسته نباشيدmaramaramara
پاسخ
سپاس شده توسط:
بخش موسیقی و دانلود آهنگ
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۹-۹۳، ۰۳:۳۶ ب.ظ)Amir Mahdi نوشته: بخش موسیقی و دانلود آهنگ
انجام شد[عکس: mara.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
بخش عکس
همشوووووووون
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
بخش عکس کلا دس ماسxcvk
پاسخ
سپاس شده توسط:
بخــــــش فرهنگ و هنر

زیرمجموعه موسیقی
زیر مجموعه دفتر اشعار و مشاعره
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۳۱-۰۴-۹۴، ۱۲:۳۸ ب.ظ)cOdE brEakEr نوشته:
بخــــــش فرهنگ و هنر

زیرمجموعه موسیقی
زیر مجموعه دفتر اشعار و مشاعره

عالیه / ممنون
پاسخ
سپاس شده توسط:
بخش آموزش هم نیاز به همکاری داره
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۳۱-۰۴-۹۴، ۱۲:۴۲ ب.ظ)لیلی نوشته:
بخش آموزش هم نیاز به همکاری داره

من کمک می کنم
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart همکاری لیلی 2 2,036 ۰۸-۱۱-۹۱، ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آسمان آبی

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
62 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، sadaf (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۰۸-۹۶, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، behe6t (۰۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، mamalii 121 (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، hadis hpf (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، Ar.chly (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، .مليكا. (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، SilentCity (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، mercede (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، نیاز (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، elham zelzele (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۴ ق.ظ)، eris (۰۷-۰۵-۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، آشوب (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، hannaneh (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ)، deli67 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، delena (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، white lion (۰۹-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، .:Mahdis (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، avapars (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، صنم بانو (۰۹-۰۸-۹۶, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، فائزه 2 (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، برف سیاه (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۷ ق.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، natan (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، maryamix (۱۵-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، Melinaw (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۱-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، d.ali (۲۲-۰۹-۹۶, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۰۸-۹۶, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، taranomi (۰۹-۰۸-۹۶, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، مهرسا1383 (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۶:۴۵ ق.ظ)، بهار نارنج (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۷:۱۶ ق.ظ)، hedeyh2002 (۱۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۱ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۴-۰۷-۹۶, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، QaseDak (۱۹-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۰-۰۸-۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ)، مامان سجاد (۲۲-۰۹-۹۶, ۰۲:۳۴ ق.ظ)، author (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، Wessal (۳۱-۰۱-۹۷, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، minaa (۱۳-۰۳-۰, ۱۲:۲۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان