امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه چشم تو چشم
یعنی این چشمای کی میتونه باشهfr

[عکس: images.php?img=i4696bl1eee.jpg]
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
سعیده؟؟؟
خیلی آشناس قبلا هم دیدم این عکسو
سپاس شده توسط:
حمیده ؟؟؟؟
میگی عاشق بارونی ولی وقتی بارون میاد چتر رو سرت میگیری...

میگی عاشق پرنده ای ولی اونا رو تو قفس زندونی میکنی...

توقع داری بقیه نترسن وقتی میگی عاشقشونی؟!؟!؟!
سپاس شده توسط:
نمیدونم والا سعیده نیس؟
طرف درخونش روبازمیکنه ویه گلوله شلیک میشه تومغزش فکرکردی همچین اتفاقی برامن ممکنه بیفته؟نه،من اونیم که درمیزنه:)
سپاس شده توسط:
ولی مطمئنم عسل نیس
طرف درخونش روبازمیکنه ویه گلوله شلیک میشه تومغزش فکرکردی همچین اتفاقی برامن ممکنه بیفته؟نه،من اونیم که درمیزنه:)
سپاس شده توسط:
عاقا من ک نیستم.یعنی کی میتونه باشه؟؟؟؟xcvl
عمق نگرانی های ما؛فاصله ی ما را از خدا نشان میدهد....
سپاس شده توسط:
یعنی کی میتونه باشه این وقت روز؟Tongue
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
جان خودم احساس میکنم دیدم این چشارو مال خودت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سپاس شده توسط:
خودت
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:
همه اشتباهههههه
بزودید بگییییییید
تو آنلاینا هست xcvl
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 425 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,624 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 717 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، sadaf (۱۱-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، آرزو (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، ~mahdis~ (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، v.a.y (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، adonis (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، N!rvana (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۸-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۵-۰۳-۹۷, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۳:۵۷ ق.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، nika_beny (۰۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، .مليكا. (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، neda.s (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، SilentCity (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، hedy (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۹-۱۰-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، mercede (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ)، sara.samii (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، ghazaleh (۱۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ)، نیاز (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، raha22 (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، eris (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۹:۳۹ ق.ظ)، آشوب (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، Elnaz23 (۰۷-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۲ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۰-۰۶-۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، Death (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، عکس ه (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ)، .:Mahdis (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، Feryal* (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، morgana (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، RASHNOU (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، dokhtarehava (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، هبوط (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، tanin74 (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، mahsa70 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۰۹-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، avapars (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، barooni (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۱:۲۹ ق.ظ)، armiti (۰۲-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، Natali (۱۴-۰۹-۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، hanane (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۷ ق.ظ)، برف سیاه (۱۹-۰۸-۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، مریم طلا (۱۳-۰۲-۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۱:۴۲ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۴-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۸-۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، دخترشب (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، hananee (۲۵-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۶-۰۸-۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۴-۰۸-۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۸-۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، آسیل (۲۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، farnaz83 (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، nil2001 (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۱-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، بهزاد (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، d.ali (۱۳-۰۶-۹۹, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، s.a.a (۱۱-۰۸-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، fateme.A (۲۸-۰۸-۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، بلتي (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، daryaeearam (۲۱-۰۸-۹۵, ۰۴:۴۱ ق.ظ)، .AtenA. (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۳۱ ق.ظ)، دختربهار (۲۴-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، baranbibahar (۲۰-۰۸-۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Afshar.n (۲۵-۰۸-۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، Land star (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، لاچین (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، maryam.sh (۰۸-۰۹-۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، minoo_f (۱۳-۰۲-۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، aral1381 (۱۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، Fatemeh7721 (۱۹-۱۱-۹۵, ۰۸:۳۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان