امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آنفالو؛ سهیل سنگرزاده یا آقای جووونِ دل!

در سری مطالب «آنفالو» روی چهره‌هایی مانور می‌دهیم که ارزش دنبال کردن ندارند و بیهوده مشهور شده‌اند، این‌بار سراغ سهیل سنگرزاده رفتیم، کسی که با چند جمله و لحنی عجیب، مشهور شده، ظاهر زمختش با ادبیات لطیفش!
برترین‌ها: در سری مطالب «آنفالو» روی چهره‌هایی مانور می‌دهیم که ارزش دنبال کردن ندارند و بیهوده مشهور شده‌اند، این‌بار سراغ سهیل سنگرزاده رفتیم، کسی که با چند جمله و لحنی عجیب، مشهور شده، ظاهر زمختش با ادبیات لطیفش! تضاد دارد و جملات لوس و پرتکراری را دائما به خورد مخاطب می‌دهد؛ «سَرِ کِیفی؟» «برقراری عزیز؟» یا چیز‌هایی شبیه این که مشخص نیست چرا و چگونه به اسم جملات انگیزشی این همه طرفدار پیدا کرده، در این‌جا بخش‌هایی از مطلبی به قلم «حسین علی‌پناهی» در سایت «روزیاتو» را آورده‌ایم که به نوعی در شناخت این چهره‌ی عجیب کمک می‌کند.
[عکس: 2544509_632.png]
سهیل سنگرزاده یک ورزشکار و قهرمان رشته بدنسازی، متولد ۱۳۶۴ و اهل بندرعباس بوده و ویدیو‌ها و عکس‌های انگیزشی اش در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی اخیراً به شدت خبرساز شده اند. سنگرزاده که مدتی در تهران زندگی کرده و حتی در چندین دور از مسابقات قوی‌ترین مردان ایران نیز شرکت کرد هر چند هیچگاه نتوانست در میان ۱۰ نفر اول برتر این مسابقات جایی داشته و با مقام‌های سیزدهمی و هجدهمی، این مسابقات را ترک کرد. او در مورد آغاز فعالیتش در ورزش بدنسازی می‌گوید: «در دوران نوجوانی بسیار لاغر بودم و مورد تمسخر هم سن و سالان خود قرار می‌گرفتم در نتیجه تصمیم گرفتم که ورزش آغاز کرده و رشته بدنسازی را انتخاب کردم».
[عکس: 2544510_713.jpg]
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سنگرزاده که در سال ۱۳۸۷ عنوان قوی‌ترین مرد استان هرمزگان را بدست آورد و دارای مدرک مربیگری آسیا در رشته بدنسازی و پرورش اندام است، در مورد شرایط کنونی خود چنین می‌گوید: «وزن من الان ۱۲۰ کیلو می‌باشد، اما در اوج که بودم به ۱۴۳ کیلو هم رسیدم. دور بازویم نیز ۵۰ سانتیمتر است. دور بازوی آرنولد ۶۳ سانتیمتر است».
سنگرزاده که مدتی است به هرمزگان بازگشته در مورد علت بازگشتش به موطن خود بعد از ۱۸ سال سکونت در تهران می‌گوید: «خب شاید فقط یک اتفاق شخصی بود، چون من هنوز خانواده ام در تهران هستند و تنها من برگشته ام به هرحال از اینکه در میان همشهریانم هستم احساس خوبی دارم. من هم اینک به کمک آقای سهرابی باشگاه بدن سازی نام آوران جوان را در گلشهر واقع شده اداره می‌کنم. این باشگاه که برای خانم‌ها نیز فعال می‌باشد هم اکنون ۱۵۰ نفر عضو فعال دارد».
[عکس: 2544507_140.jpg]
سهیل سنگرزاده خود را عاشق فوتبال و تیم پرسپولیس می‌داند و وقتی از او خواسته می‌شود در مورد یک خاطره شیرین صحبت کند، می‌گوید: «در تهران که بودم روزی در نزدیکی میدان، ولی عصر متوجه دعوای سختی شدم. مردی همراه با زنش با صاحب فروشگاهی بشدت درگیر بودند و مردم هم فقط نظاره گر بودند. بالاخره طاقت نیاوردم و برای غائله دعوا به سراغ آن‌ها رفتم و از صاحب فروشگاه خواهش کردم به دعوا خاتمه دهد. صاحب فروشگاه که مرد خیلی کوتاه قامتی بود کمی به هیکل من خیره شد و با صدای بلندی گفت: تودیگه چی میگی بچه؟! راستش فقط خندیدم یعنی همه خندیدند حتی خودش. بعد هم دعوا خاتمه یافت».
[عکس: 2544511_292.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط: هویدا مهرزاد ، هویدا مهرزاد ، minaa ، minaa ، minaa ، minaa ، minaa ، minaa
سهیل سنگرزاده اکنون بیشتر به خاطر پست‌های افراطی‌اش درباره اعتماد به نفس، شکرگزار بودن، دنبال کردن اهداف و به طور کلی انگیزه داشتن در زندگی شناخته شده است. برای مثال یکی از پست‌های سنگرزاده به شرح زیر است:
[عکس: 2544508_884.png]
نزار بهت بگن تو نمیتونى باورهاى چرتشون رو قبول نکن جون دل خوب گوش کن توى بازى تو اتفاقهایى میفته که مختص بازى خودته نه بقیه تو باور‌ها و الهامات مخصوص خودتو دارى برو و دنیاى خودتو تجربه کن  هرکى گفت نمیتونى یا نمیشه خیلى راحت دُمشو قیچى کن
باز با باز کبوتر با کبوتربا هر کسى همنشین نشو

پاسخ
سپاس شده توسط: هویدا مهرزاد ، هویدا مهرزاد
برخی از کاربران واکنش‌های جالبی راجع به پست‌های انگیزشی این چهره در فضای مجازی منتشر کرده‌اند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را آورده‌ایم.
[عکس: 2544518_823.jpeg]
[عکس: 2544517_466.jpeg]
[عکس: 2544516_422.jpeg]
[عکس: 2544515_378.jpeg]
پاسخ
سپاس شده توسط: هویدا مهرزاد ، هویدا مهرزاد ، minaa ، minaa