امــــــــــروز فهمیدم که ...
امروز فهمیدم میشه امیدوار بود ولی باید کسی باشه که بهت امید بده...
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که هیچوقت هیچ چیزی رو واقعا نفهمیدم...
و همیشه یه اشتباه بزرگ توی کارای کوچیکم داشتم...
دل ساده...
برگرد و در ازای یک حبه کشک سیاه شور...
گنجشک ها را از دور و بر شلتوک ها کیش کن...
که قند شهر...
..........دروغی بیش نبوده است...
زنده یاد حسین پناهی...
و چه خوب نوشت :...
"ثبت احوال همه چیز را ثبت کرد به جز احوالم را...!!!"
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهميدم هر چقدرم كه بخوام مقاوم باشم باز در مقابل " اينگونه " سراسر بغض ميشم ...
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که اگه بخوای آدما رو زیادی جدی بگیری به خودت آسیب میزنی !!!
اگه آرامش میخوای باید بیخیال آدما شی !!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که امتحانات از آنچه در برنامه امتحانی میبینیم به ما نزدیکترند و من هیچی نخوندم zaps
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که من واقعا چه آدم خوبی بودم و خودم خبر نداشتم

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که بعد از امتحان چه حس خوبی به آدم دست میده Tongue
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که یکی از بهترین روزای عمرم امروز بود Tongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که همیشه کسایی هستن که نگرانمون بشن ولی بدیش اینه که هیچ وقت حسشون نمی کنیم.
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم توی این دنیای درندشت فقط خداست که تا آخرش با ماست.
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
52 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۷-۹۶, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۵-۰۹-۹۸, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۶-۹۸, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، Ar.chly (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، Mahdiye (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، فرميسك (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، دختر ایران (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، heliia (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، آشوب (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، dakhtare-darya (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، Tabataba (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، hanane (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۷ ق.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، M@rzi (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، پرند30 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، Amir ALI (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۸-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، hananee (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، طلسم شده (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، Nasi.egh (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، d.ali (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۰-۰۸-۹۶, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، nehal (۳۰-۰۱-۹۷, ۰۹:۵۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان