امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این شش ستاره [color=#ff0000]سینم[/color] ا، خون سلطنتی دارند
سینم ا خبر: چهره ي شناخته شده اي هستند كه با ارائه شجره نامه خود ،‌پيوندشان را با پادشاهان و اشراف ثابت كرده اند.

هيلاري داف

[عکس: 274517_454.jpg]

ستاره جوان و خواننده سابق ديزني عموزاده هجدهم اليزابت دوم ملكه انگلستان است. اجداد «هيلاري داف» همچنين ارتباط خوني با ادوارد سوم كه بين سالهاي 1327 تا 1377 حكومت مي كرد داشته اند.

الن دي جنرس

[عکس: 274518_104.jpg]

كمدين و مجري شناخته شده تلويزيون عموزاده پانزدهم شاه ادوارد سوم است. او خون اشرافيت خود را با آزمايش دي ان اي به اثبات رسانده است.

رابرت پتينسون

[عکس: 274519_732.jpg]

او نسبت دوري با پرنس ويليام و پرنس هري دارد. هر چند اصالت خون او با واسطه است.

هيو گرانت

[عکس: 274520_564.jpg]

«گرانت» يك بازيگر معروف انگليسي است. او از جانب مادر و پدر به خانواده سلطنتي متصل مي شود. اجداد او بي ارتباط با هنري هفتم و جيمز چهارم كه 600 سال قبل حكومت مي كردند نيستند.

برد پيت و آنجلينا جولي

[عکس: 274521_560.jpg]

اين زوج سينمايي نيز خون اشرافيت دارند. اجداد «برد پيت» به شاه هنري دوم و پسرش «ريچارد شيرول» مي رسد. آنجلينا جولي نيز از نوادگان شاه «فيليپ دوم» پادشاه فرانسه است.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
أ ... چه جالب ... زن و شوهري هر دو خون اشرافيت دارن ... اون هيو گرانت رو نميشناسم ... ak
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۶-۰۲-۹۳، ۰۵:۳۰ ب.ظ)ساسان نوشته: رابرت پتينسون

الکی نبودکه نقش خون آشاموبازی میکرد...
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوش به حالشون به ما چه خبazsx
فروردینی است دیگر:
سکوتش...
به معنای رضایتش نیست که
.
.
داره فکر میکنه ببینه
چطوری دهنته سرویس کنه!
پاسخ
سپاس شده توسط: