امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بــــــــــــــــــوگـــــاتی قــــــرمــــــز
دستم و از تو دماغم در آوردم و به قالی مالیدم ودرحالی که نمیتونستم چشمم و از کامپیوتر بگیرم بلند داد زدم:ممــــــــد،بدو بیا این دختره رو ببین!لامصب عجب عکسی گذاشته.

ممد با شلوار کردی گشادش که به خاطر تند اومدنش مثل بادبان قایق شده بود اومد و گفت:کو کجاس؟

_ایناهاش.نگاش کن.

ممد نگاش و دوخت به صفحه و گفت:ایول.اینکه مهساست.ناکس خیلی خوشکله.یه خرپولیه که لنگه نداره

اوهومی گفتم و شروع به تایپ کردن کردم.

_سلام عزیزم.ماشاالله بزنم به تخته هر روز خوشگل تر میشیا

این و نوشتم و کلی بوس و قلب و گل گذاشتم جلوش.

رو کردم سمت ممد و گفتم:میخوام مخشو بزنم.

ممد بعد از خوردن نوشابش آرغی زد و گفت:الاغِ با اعتماد به نفسی هستی.میبینی که پنجاه نفر دیگه هم واسش کامنت گذاشتن و جونم و عشقم کردن.

خندیدم و گفتم حالا نشونت میدم چطور مخش و میزنم.

رفتم تو پوشه عکسام و عکسایی که دیروز گرفته بودم و نشونش دادم و گفتم.

_اینارو دیروز گرفتم.

ممد با دیدن عکسام کنار بوگاتی قرمز رنگ یهو از اون حالت لم دادش پرید و گفت.اوف چه ماشینی.با فتوشاپ درست کردی عکسارو.

خندیدم و عکس بعدی رو که توی ماشین نشسته بودم و نشونش دادم.

کف کرد و گفت:ماشین کیه سینا؟

خندیدم و گفتم:مال دوست حسنه.رفتن مسافرت خارج.کلید خونه و ماشیناشون و داده بود دستش.حسنم زنگ زد بهم و گفت 3تا ماشین دارن چند دست لباس بیار که واسه پنج ماه فیسبوکمون عکس بگیریم.

_سه این حسن دلش خوشه.چند دست لباس!!

درحالی که رو رخت خوابم که رو زمین بود پهن می شدم خندیدم و گفتم:1 دست لباس پلوخوری مثل آدم داشتم و از چندتا از بچه ها هم قرض کردم و با هم قاطی کردم و چندتا تیپ در حد بوگاتی درآوردم.فقط حیف شد که باید کت میپوشیدم و نتونستم شرت مارکم و بندازم بیرون.

ممد خندید و گفت:حالا تیپت و درست کردی.اون قیافه مثل شپش زیر میکروسکوپ رفتت و میخوای چیکار کنی؟

درحالی که سعی میکردم هیکل درازم و زیر پتو جا بدم گفتم:الاغ با وجود اون بوگاتی مامان کی به قیافه من توجه میکنه؟

ممد زیرپوش سوراخ سوراخ حاصل از جرقه های جوشکاریش و در آورد،سرجاش خوابید و گفت:از اونجایی که خراب رفاقتم اگر بتونی اون ماشین سومیه دوست حسن و برام ردیف کنی با فتوشاپ رو قیافه مثله میمونت کار میکنم.

3ماه بعد.

مهسا(همون دختر خرپوله که لنگه نداره) درحالی که کیف مارکش و رو دستش جابجا میکرد به طرف عسل رفت و درحالی که گونه هاشون و به معنای روبوسی به هم میزدن با هم وارد رستوران شدن.

مهسا درحالی که قیافه ی ناراحتی به خودش گرفته بود گفت:دلم گرفته!

عسل نگاهش کرد و گفت:چرا عزیزم؟!

مهسا با دستبند برلیان رو دستش ور رفت و گفت:دلم میخواد سینا رو ببینم.

عسل با لحنی که حسادت درآن مشخص بود گفت:همون سینا که بوگاتی قرمز داره؟

مهسا خوشحال از تشخیص حس حسادت در صدای عسل گفت:اوهوم.

_خوب چرا نمیرین همدیگه رو ببینین؟

مهسا ناراحت دوبار پلک زد و گفت:واسه یه سفر کاری رفته استانبول الان ایران نیست که هم و ببینیم.

عسل فقط به گفتن اهانی بسنده کرد.

مهسا کمی مکث کرد و گفت:آخه فقط همین نیست،دوساعته باهاش حرف نزدم.دلم تنگ شده واسش.

عسل گفت:خوب زنگ بزن بهش.

_الان سرکاره.یه جلسه مهم داره نمیشه.

با آمدن گارسون صحبتاشون قطع شد و مشغول سفارش دادن شدن.

سینا(در همان لحظه)

درحالی که با بیل سیمانارو با آب مخلوط میکرد با صدای بلند برای چندمین بار شروع به خوندن کرد.

_لب کارون دیری ریریم،چه گل بارون دیری ریریم...

پایان

و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
asnaasnaasna

باحال بود
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان