امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت را احساس کنیددددددددددددددددد
عجب دانشگاهی دارنxcvl
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
پاسخ
سپاس شده توسط:
میگن دل به ظواهر نبندید ها هاها
ولی من هرجوری فک میکنم به نظرم این درست تر هستش که میگن از کوزه همان برون تراود که در اوست
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تفاوت بین دو نسل sadaf 2 182 ۱۷-۰۷-۹۹، ۰۴:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: admin
  تفاوت خواهر و برادر ! sadaf 1 145 ۱۵-۰۷-۹۹، ۰۸:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: دختربهار
  تفاوت نسل ها در [color=#ff0000]حمام[/color] کردن minaa 3 188 ۰۶-۰۴-۹۹، ۰۹:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: d.ali

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
29 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
N!rvana (۱۶-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، Katayoon (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۹:۱۵ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، • Niha • (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، "MJ" (۱۱-۰۷-۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، ghazaleh (۱۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، elham zelzele (۱۶-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، دختر ایران (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، سوگند* (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، heliia (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، مارکیز (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، deli67 (۱۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، lovely (۱۳-۰۸-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، mania (۱۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، *نیلوفر* (۱۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، leila137338 (۱۶-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، صنم بانو (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، نفس2015 (۰۶-۰۹-۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، محبوب (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، AsαNα (۲۶-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، طلسم شده (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، Eman14 (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، :)nafas (۱۴-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان