امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخشان: پرسپولیس امسال همه چیز را از دست داد/عملکرد یحیی در قبال ان
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس امسال همه چیزش را از دست داد و برای این فصل دیگر کاری نمی شود کرد. [عکس: 1082934_456.jpg]حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: شرایط پرسپولیس درحال حاضر اصلاً خوب نیست، سرخپوشان جام حذفی را از دست دادند و در لیگ برتر هم مقامی نیاوردند.
برای امسال دیگر کاری نمی شود کرد و پرسپولیس همه چیزش را از دست داد اما باید برای سال آینده برنامه ریزی شود تا با اشتباهات کمتر و با اقتدار کامل جلو برود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مقصر اصلی ناکامی پرسپولیس گفت: همه چیز به تفکرات سرمربی بر می گردد که برای بازی فینال جام حذفی چه برنامه ای داشته است وقتی یک تیم شکست می خورد یک پای قضیه سرمربی است و باید بپذیرد که مقصر بوده است.

وی ادامه داد: یحیی گل محمدی در برنامه 90 حرفهایی زد که بیشتر توجیه بود چرا که پرسپولیس با تمام تیم ها فرق می کند.
پرسپولیس اگر سوم یا چهارم شود، به هیچ دردی نمی خورد چون همه از این تیم قهرمانی می خواهند. توقع تماشاگر از پرسپولیس قهرمانی است و عملکرد تیم را با قهرمانی می سنجند؛ به نظر من عملکرد یحیی در مقابل انتظاراتی که مردم از پرسپولیس دارند خوب نبوده چون تماشاچی دوست داشت که پرسپولیس قهرمان جام حذفی شود.

درخشان تصریح کرد: مردم امسال کاری به لیگ برتر نداشتند چون می دانستند که ژوزه در نیم فصل اول سرمربی تیم بوده و امتیازات زیادی را از دست داده بود اما در جام حذفی همگان توقع قهرمانی داشتند چون یحیی از شروع جام حذفی سرمربی پرسپولیس بود و مردم توقع داشتند که پرسپولیس قهرمان شود و باید هم قهرمان می شد.

وی در مورد نقش مدیریت در ناکامی پرسپولیس گفت: مدیریت باشگاه تلاش خودش را کرد و امکانات خوبی مهیا کرد اما مشاوره خوبی به مدیریت نداد تا بتواند تصمیمات خوبی بگیرد؛ نمی شود گفت که مدیریت مقصر نیست اما‌ آنقدر مقصر نبوده که تأثیر گذار باشد بلکه باید عوامل دیگر را در این رابطه در نظر گرفت.

پیشکسوت فوتبال کشورمان بیان داشت: در مورد خداحافظی علی کریمی از فوتبال گفت: به نظر من علی کریمی فوتبالیست قابلی است و نباید اینطوری خداحافظی می کرد. کریمی ارزش های بالاتری دارد و باید خداحافظی اش به شکل دیگری باشد. به نظر من کریمی 2 سال دیگر می تواند بازی کند و در خدمت پرسپولیس و تیم ملی باشد.

وی در مورد خداحافظی مهدوی کیا از فوتبال گفت: نحوه خداحافظی مهدوی کیا از فوتبال اصلا خوب نبود و برنامه ریزی خوبی برای این کار نشده بود. به نظرم نوع خداحافظی کردن مهدوی کیا به هیچ وجه در شأن او نبود و به هیچ وجه خوب عمل نشد. به نظر من چون از این مراسم ها زیاد برگزار نکرده ایم، بلد نیستیم مراسم خداحافظی خوبی برگزار کنیم.

درخشان در پایان گفت: آینده پرسپولیس خوب است و اگر درست تصمیم گیری و برنامه ریزی کنند، قطعا شرایط خوبی به تیم حاکم خواهد شد.
پرسپولیس نابود نشده، فقط جام را از دست داده و اگر برنامه ریزی خوبی شود، می تواند به اوج برگردد./
می کوشم غــــم هایم را غـــرق کنم اما
بی شرف ها یاد گرفته اند شــنا کنند ...
حسين پناهي

پاسخ
سپاس شده توسط: