امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوس دارم بی حجاب باشم .....
در حالی که عصبانی بودم وارد منزل شدم، صدای آواز همسایه ام که بشدت بلند بود بر عصبانیتم افزود،
رفتم درب منزلشون گفتم: آقای محترم، اگه امکان دارد کمی آهسته تر تمرین آواز کنید اینجا آپارتمان است.
او هم خیلی راحت گفت: آبجی، چهار دیواری اختیاری ،صدای من هم اگه شما رو آزار میده می تونید کمی پنبه داخل گوشتون بزارید.
در ضمن مشکل این آپارتمان فقط صدای من است که شما دائما به من تذکر می دهید، بروید مشکلات دیگر ساختمان رو حل کنید.
دقت که کردم دیدم حرف منطقی ای بود.
آخه خود من از همین منطق برای پاسخ، بسیار استفاده کرده بودم نمونه اش همین امروز بود که آقایی به من گفت:
خانم، میدونید که زن و مرد نسبت به یکدیگر حساسند، گفتم بله؛ چطور؟

گفت: بی حجابی و آرایش نامناسب شما من رو خیلی اذیت می کند خواهش می کنم پوشیده تر در جامعه حاضر شوید؛
که من با عصبانیت به او گفتم: خوب، نگاه نکن تا اذیت نشی، به من چه مربوط که شما اذیت می شوید، در ضمن مگر فقط من توی این جامعه بی حجابم که به من تذکر می دهید.
البته جواب آقای همسایه از جوابی که من به آن جوان دادم منطقی تر بود چون من در جامعه و در محیطی عمومی باعث سلب روانی اجتماع شده بودم ولی همسایه ام در محیطی بسته و بقول خودش چهار دیواری، باعث سلب روانی من شده بود.

mara
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط: varesh ، v.a.y ، آرنوشا ، nafas ، mahtab ، زینب سلطان ، مرداب ، admin ، sadaf
مرسی
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
جالب بود. قابل تامل هست. ممنونmaramaramara
همانند مردابی شده‌ام که رویای پیوستن به دریا را دارد
اما خورشید را بالای سر خود می‌بیند
و از کابوس بیابان رهایی نمی‌یابد

پاسخ
سپاس شده توسط:
این یه مدلشه ...xcvl
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: