امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رکورد عجیب طولانی ترین [color=#ff0000]بوس[/color]ه جهان هم شکسته شد!
بار دیگر زن و شوهر تایلندی اکاچای و لاکسانا تیرانارات (Ekkachai and Laksana Tiranarat) توانستند رکورد طولانی ترین بوسه جهان بشکنند.

این دو در یک برنامه مارتن بوسه در موزه ریپلی در شهر پاتایا توانستند به مدت ۵۸ ساعت و ۳۵ دقیقه و ۵۸ ثانیه لب های خود را بر روی هم قرار داده و این رکورد را از آن خود کنند. جایزه این دو ۱۰۰ هزار بات و دو انگشتر الماس بود که به آنها داده شد.

fvfvfvfvfvfvfvfv

aaqaaqaaqaaqaaqaaqaaqaaqaaq
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: v.a.y ، admin ، maedeh ، نويد ، شقایق سرخ ، barooni ، N!rvana
بعد 58ساعت زنده موندن !!!!qwer
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، maedeh
58 سااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااعت؟؟؟؟؟؟؟xcvb
[عکس: 468338m29jkkcsm4.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: %28%28asal-0003%29%29.gif][عکس: %28%28asal-0003%29%29.gif][عکس: %28%28asal-0003%29%29.gif][عکس: %28%28asal-0003%29%29.gif][عکس: %28%28asal-0003%29%29.gif][عکس: %28%28asal-0003%29%29.gif][عکس: %28%28asal-0003%29%29.gif]چه بیکارن مردم asnaasna
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط:
اصلا مهم نیست که چیکار کردن.فقط برای من سواله اینا چجوری 58 ساعت بیخوابی رو تونستن تحمل کنن و همینجوری میخکوب بمونن و نفس نکشن چون نفس کشیدن اینجوری سخته.
از همه چی بگذریم من نمیتونم این همه بیخوابی و میخکوب بودنو تحمل کنم.اینا چطور این کارو کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhtwoltwoltwolaasaasaasjfgjfgjfgjfgaayaayfrfrytyt
پاسخ
سپاس شده توسط:
من و شوهر نداشتمم می خوایم رکورد بزنیم
هو هوasnaasnaasnafv
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
یعنی خفه نشودن !!!!!asna
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
پاسخ
سپاس شده توسط: