امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
**سارا خواهری**تولدت مبارک خانومی
تولدتون مبارکmaramaramara
من یه فضانوردم که تازه به زمین اومده..(0 +)!؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سارا تولدت مبارک باشه maramaramaramarabmctbmctbmctbmctbmctbmctbmctaajaajaajaajaajaajaajaagaagaaraaraarzszsbcmibcmibcmibcmibcmibcmibcmi
گاهی اشتباهمان
در زندگی اینست
که به برخی ادمها
جایگاهی می بخشیم
که هرگز لیاقت انرا
ندارند
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 103903_263.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
تولدت مبارک ارزو میکنم همیشه لبات خندون باشهmaramaraaagaagaajaajbmcobmco
گاهی اشتباهمان
در زندگی اینست
که به برخی ادمها
جایگاهی می بخشیم
که هرگز لیاقت انرا
ندارند
پاسخ
سپاس شده توسط:
میلادت شاد باش خانومی mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی ممنوووووون عزیزای دلmaramaramara
ببخشید این تشکر دیر شدxcvkxcvkxcvk
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ×عید فطر پیشاپیش مبارک× Ar.chly 26 2,775 ۲۱-۰۱-۳، ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  عید غدیر خم مبارک باد d.ali 11 1,566 ۱۷-۰۴-۲، ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  عید قربان( جشن تسلیم در برابر خدا) مبارک باد d.ali 7 521 ۰۷-۰۴-۲، ۰۹:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: admin

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
27 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۳ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، *Zahra* (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، hadis hpf (۲۳-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، نويد (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، n@st@r@n (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، Ar.chly (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ)، sara74 (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، SilentCity (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ)، hedy (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، sara.samii (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۱ ب.ظ)، raha22 (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۵ ق.ظ)، دختر ایران (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۰ ق.ظ)، الهه ی شب (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، raha..79 (۰۶-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، eris (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۳ ق.ظ)، آشوب (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ)، hannaneh (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، Death (۱۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، lovely (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، dokhtarehava (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان