امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلندر من + 18
[highlight=#25292c]حتما شما هم خبر هایی از قتل های بزرگ و جنون امیز قاتل بزرگ اسلندر من شنیده اید[/highlight]

[highlight=#25292c]امروز با این تاپیک قصد داریم بخشی از ان را برای شما ارائه دهیم[/highlight]

[highlight=#25292c]10 سال پیش اریک جیسون یک خانه بزرگ در وسط جنگل خریداری کرد من و همسرش خوشحال بودند تا روز که همسر اریک با وحشت از خانه فرار میکند اریک که بسیار به همسر خود علاقه مند بود به دنبال او رفت همسر اریک بعد از فرار از جنگل به یکی از رهگذران اطلاعاتی از شوهرش میدهد و او را یک قاتل روانی خطاب میدهد اما چه شد که اریک و همسرش و حتی رهگذر فردای ان روز فوت کردند؟ایا اریک زندست؟عایا کار اسلندر من بوده؟خانه ای که اریک و لیلی در ان از عشق میگفتن اکنون پر از تار عنکبوت و جنازه شده [/highlight]
[highlight=#25292c]دختر بچه 6 ساله در کالیفرنیا اظهار دارد که خبر اسلند الکی است و او از اسلندر در رویاهایش استفاده میکند در گفتکگو با دختر بچه شب قبل از مرگ او یکی از خبرنگار های تلویزین با دختر بچه اینطور گفت که من از اسلندر در خواب هایم استفاده میکنم و اظهار به خلق اسلندر کرد متاسفانه روز بعد جنازه دختر بچه در تخت خوابش پیدا شد اسلندر کیست؟او چه موجودی است؟[/highlight]

[highlight=#25292c]اسلندر تا کون بهترین قتل های جهان را به نام خود کرده اما کی میخواد قربانی ها را بکشد [/highlight]
[highlight=#25292c]او چهره ای محفوض دارد و قدی بلند با یک کت و شلوار مشکی و اندامی لاغر هیچکس تا کنون موفقط به دیدن اسلندر نبوده او تا کنون 100 ملیون قربانی را کشته دو قتل اخر مربوط به جمعی از کودکان و دو خبرنگار بوده است.[/highlight]

[highlight=#25292c]دو خبرنگار جوان که برای جمع اوری اطلاعات دست به هرکاری میزنند در جنگل محاکمه شدند سام واکر افسر پلیس قدیمی اف بی ای گزارش داد دو خبرنگار که به دنبال اطلاعات از اسلندر من بودند به دست اسلندر محاکمه شدند این دو خبرنگار با پخش انلان به داخل خانه اریک رفتند و وقتی به اسلندر برخوردند کشته شدند و جنازه های ان ها که با طناب از درخت اویزان شده بود پیدا شد جالب اینجاست که روی لباس دو خبرنگار با خون نوشته شده ساکت باشید"be silent". [/highlight]
[highlight=#25292c]خیلی اعتقاد دارند اسلندر روح اریک است و بعضی میگویند او ماسک میزند و بعضی هم به این اعتقادند که او فرستاده زمان است.[/highlight]

[highlight=#25292c]دختر 18 ساله ای که از اسلندر برای کمیک هایش استفاده میکرد در بدترین شکل ممکن کشته شده[/highlight]

[highlight=#25292c]او کیست؟و چه میخواهد؟او به دنبال چیست؟ حدود 50 نفر از اعضای گروه ضربت در جنگل بودند اما همه جنازه های انها هفته پیش در جنگل پیدا شد [/highlight]

[highlight=#25292c]
[/highlight]

[عکس: 38603462484418998827.jpg]
zed bazi is my life
پاسخ
سپاس شده توسط:
من اسلندر من هستم qwerqwerqwer از اين به بعد شبها مراقب خودتون باشين ، عسل خانم ممنون از مطلبت اما همه ى اينا تخيله هااااااا
هميشه خودت باش....... در جلد بهترين نرو..... واقعا بهترين باش!
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
9 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
ملکه برفی (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، "MJ" (۲۹-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ)، نیاز (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، forough (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۶ ق.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، Mehrad hidden (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، miti123 (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۹ ق.ظ)، faezesh124 (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۶:۱۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان