امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصیت شناسی از روی رنگ مو
شخصیت انسان حتی در موهایش پیداست.... موهای شما چه رنگیست؟

موهای سیاه

اشخاصی که موهای سیاه دارند، دارای شخصیتی قوی و استوار و پر جذبه هستند، دوست دارند عصبانیت خود را ظاهر کنند، بسیار ساده و زود عصبانی میشوند و در مقابل امور سخت، صبر و استقامت زیادی از خود نشان میدهند، بسیار صبورند و در بسیاری از امور هم خواستار نو گرایی و تجدد میباشند در تنها چیزی که ممکن است در تغییرش تردید نشان دهند، همان تغییر رنگ موهایشان میباشد. چنین افرادی دارای شخصیت آرام و رمانتیک میباشند.

موهای قهوه ای تیره

اشخاصی که دارای موهای قهوه ای تیره هستند ذاتا انسانهای غریبی به شمار میروند که گاهی گوشه گیر و گاهی اجتماعی هستند، نسبت به کودکان علاقه زیادی نشان میدهند و حتی با آنها بازی هم میکنند، از راهای بسیار ساده به دنبال کسب شهرت هستند و بعضی اوقات خجالتی هستند. گاهی هم بی باک هستند. میتوان گفت انسانهایی متجدد میباشند و بسیاری از اوقات هم به تغییر دادن رنگ موی خود علاقه نشان میدهند. زیرا احساس خستگی و تکراری بودن نسبت به هرچیز که در اطرافشان است میکنند.

موهای شاه بلوطی(خرمایی مایل به قرمز)

این افراد انسانهایی بسیار غریب و عاطفی بشمار میروند و گاهی هم بد ذات میشوند، بدبین و بدچشم نسبت به هر چیزی و در تصمیمات خود عجول و شتابزده و همه شاهدند که آنها اشخاصی هستند مغرور به علم خود و مردان ثروتمند و زیبا آنها را براحتی جذب میکنند و با علم به اینکه زیبایی فانی و از بین رفتنی است، آنها عاشق زیبایی هستند.

موی بور

اشخاصی که دارای موهای بور هستند شخصیتشان به زیبایی شان وابسته است، انسانهایی هستند با اعتماد به نفس بالا و غالباً از آنچه میبینند دستپاچه و هول میشوند، انسانهایی بسیار اجتماعی هستند که دوست دارند با هر شخص غریبه ای آشنا شوند و مردم را خیلی دوست دارند، بعضی از آنها به زیبایی شان مینازند و به خاطر رنگ موهایشان مغرور میشوند، زیرا این رنگ مو بسیار مورد توجه برخی زنان و مردان است.

انسان های ساده را احمق فرض نکنید
باور کنید آنها خودشان نخواستند که “ هفت خط ” باشند …
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، nafas ، ADASH ، maedeh
کاملا درسته
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
پاسخ
سپاس شده توسط:
موهای قهوه ای تیره

اشخاصی که دارای موهای قهوه ای تیره هستند ذاتا انسانهای غریبی به شمار میروند که گاهی گوشه گیر و گاهی اجتماعی هستند، نسبت به کودکان علاقه زیادی نشان میدهند و حتی با آنها بازی هم میکنند، از راهای بسیار ساده به دنبال کسب شهرت هستند و بعضی اوقات خجالتی هستند. گاهی هم بی باک هستند. میتوان گفت انسانهایی متجدد میباشند و بسیاری از اوقات هم به تغییر دادن رنگ موی خود علاقه نشان میدهند. زیرا احساس خستگی و تکراری بودن نسبت به هرچیز که در اطرافشان است میکنند.
اینجاشو ننویس خدا میدونه دلتنگشم
دست خودم نیست خدا میدونه دلتنگشم
پاسخ
سپاس شده توسط:
موهای من بین مشکی و قهوه ای تیرست.از هر دوش یه چیزاییش درست بود.واووووووووووووووووووووووووووووووووو خیلی باحاله.کاملا درسته.xcvlxcvlxcvlxcvloadoadoadjfgjfgjfgjfgmaramara
پاسخ
سپاس شده توسط:
موهای من بین مشکی و قهوه ای تیرست.هر دوش در موردم صدق میکنه.واووووووووووووووووووووووووووووکاملا درسته.oadjfgjfgjfgjfgmaramara
پاسخ
سپاس شده توسط: