امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضعف مدیریتی، عامل اصلی افت لیگ ما است
ناصر ابراهیمی، پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد تیم‌های لیگ برتری در هفته دوم به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: باید اذعان کنم که عملکرد تیم‌ها در این سه هفته بسیار ضعیف بوده و هیچ گونه تحول جدیدی از لحاظ تکنیک مشاهده نکردیم.

*** لیگ امسال بسیار خسته کننده و بی‌روح است

وی در ادامه افزود: بازی‌های خسته کننده، کسل، بی‌روح،‌ بهترین واژه‌ای است که می‌توان برای لیگ امسال به کار برد.

ابراهیمی ادامه داد: تمامی حرف‌هایم از سر دلسوزی است، به عنوان یک کارشناس این نکته را الزامی می‌دانم که اعلام کنم دست کم 5 سال دیگر خبری از فوتبال زیبا در هیچ یک از تیم‌ها نخواهیم بود.

پیشکوست فوتبال کشورمان به علل ضعف تیم‌ها اشاره و تصریح کرد: ضعف مدیریتی یکی از علل ضعف باشگاه‌های ما بوده و فراموش نکنید از سال 80 تا 93 مدیرعاملان زیادی در این سمت به کار گرفته شده اند.

وی ادامه داد: بیشتر مدیران تیم‌ها نتیجه‌گرا هستند و چون آینده را نمی‌بینند و فقط به فکر حال هستند نمی‌توان بیشتر از این از فوتبال انتظاری داشت.

*** نوع بازی پرسپولیس تماشاگرپسند نیست

ابراهیمی پس با اشاره به بازی این هفته پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: پرسپولیس بسیار ضعیف بازی کرد در واقع هیچ گونه موقعیتی روی دروازه ذوب‌آهن نداشت و فقط ازتک موقعیتی که داشت به گل رسید و این نوع بازی نمی‌تواند تماشاگر را راضی نگه دارد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بقدری بازی پرسپولیس خسته کننده که چند بار جلوی تلویزیون خواهم برد، من هشدار داده بودم که فوتبال خوبی را در آینده شاهد نبودیم و شما می‌بینید عینا این مسئله اتفاق افتاده است.

وی بیان کرد: در زمانهای گذشته موقعی که ما بازی می‌کردیم تیمهای پرقدرتی در همین تهران وجود داشت که از آن جمله می‌توان به برق، شاهین و دارایی اشاره کرد ولی اکنون همه تیمها منحل شده‌اند، شما می‌بینید تا چه اندازه غیربومی در تهران وجود دارد در حالی که خوزستان و اصفهان حاصل دسترنج خود را معرفی می‌کنند زیرا بازیکن بومی تولید و به فوتبال کشورمان تحویل می‌دهند.

کارشناس فوتبال کشورمان اظهار کرد: اکنون همه می‌گویند اشکالی ندارد، هفته‌های اول لیگ است و تیم ها هنوز خود را پیدا نکردند و به مرور می‌توانند موفقیت را کسب کنند، در حالیکه اصلا به این شکل نیست، تیم خوب باید از هفته های اول به فکر تقویت تیم باشد و امتیازات را به درستی جمع‌آوری کند، نه در هفته‌های میانی یا پایانی که از قافله صدرنشینی عقب افتاده است.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم فوتبال ما با پرداختن به مدیریت قوی روز به روز ترقی یافته و در مسیر موفقیت و پویایی حرکت کند.

انتهای پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: