امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان مسابقه دستخط برتر 2
واسه ایندفعه که نشد
شانس داشته باشم یه بار دیگه برگزار بشه
تعریف نباشه ولی دستخطی بدک نی
سپاس شده توسط:
(۱۷-۰۵-۹۴، ۱۲:۲۷ ق.ظ)deli67 نوشته: واسه ایندفعه که نشد
تا فردا شب وقت داری دیگه بفرست خبxcvlxcvl
سپاس شده توسط:
(۱۷-۰۵-۹۴، ۱۲:۳۲ ق.ظ)AsaL✔ نوشته:
(۱۷-۰۵-۹۴، ۱۲:۲۷ ق.ظ)deli67 نوشته: واسه ایندفعه که نشد
تا فردا شب وقت داری دیگه بفرست خبxcvlxcvl

دل افروز جان حرف عسل رو تایید میکنمxcvlxcvl
سپاس شده توسط:
اگه بتونم فردا
آخه من بیچاره یه سر دارم هزار تا سودا
سپاس شده توسط:
(۱۷-۰۵-۹۴، ۱۲:۳۸ ق.ظ)deli67 نوشته: اگه بتونم فردا
آخه من بیچاره یه سر دارم هزار تا سودا

منتظریم
سپاس شده توسط:
من دسخطمو بزارم تو افتاب براتون عربی میرقص هTonguevtbmcy
اگه خز کسیه که پول ندارهه لباس باحال بگیره من خزم ظاهرمهم نیست قلبم مرکزم
سپاس شده توسط:
عاقا ما گوشیمون شارژی نیس zaps
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
من بی صبرانه منتظر نظرات دوستان هستم
من اول میشم
می دونم می دونمxcvb
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
نتایج کی مشخص میشه
سپاس شده توسط:
(۱۷-۰۵-۹۴، ۰۸:۰۸ ب.ظ)deli67 نوشته: نتایج کی مشخص میشه

امشب نظرسنجی رو میذارم
یک هفته بعدش نتایج رو اعلام میکنمmara
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 443 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,720 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 735 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
54 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، لیلی (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، sadaf (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۰:۱۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ)، بیخیال بابا (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، v.a.y (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، .ستایش. (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، I_Mohammad_I (۲۰-۰۲-۹۵, ۰۲:۲۹ ق.ظ)، N!rvana (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، Farshad (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، yasaman2001 (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، elena.r (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۸ ق.ظ)، hadis hpf (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، نويد (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ)، nika_beny (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، .مليكا. (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، SilentCity (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، s@mir@ (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، ****Dayan**** (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، mercede (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، نیاز (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۷ ب.ظ)، raha22 (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، forough (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، دختر ایران (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، asma123 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۳۶ ق.ظ)، raha..79 (۱۸-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ)، heliia (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، ماه کوچولو (۰۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۳ ق.ظ)، eris (۰۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، nobody (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۶-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۵ ق.ظ)، آشوب (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۰-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، hannaneh (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، deli67 (۱۷-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ)، f-samiee-g (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، رهـا (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، white lion (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، afrooz (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۲۸ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، Feryal* (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، morgana (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، AsαNα (۱۵-۰۹-۹۵, ۱۲:۴۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان